Blog BazaTelefonów.pl
 

Nowy Plus Internet CDMA!

Operatorzy 2013-05-09 11:24

Plus odświeża ofertę internetu w technologii CDMA, która umożliwia dostęp do internetu drogą radiową na terenach z ograniczoną infrastrukturą telekomunikacyjną. Nowa oferta Plus Internet CDMA jest dostępna od 9 maja br.

Internet w technologii CDMA jest ofertą dla osób mieszkających na terenach, na których nie ma „kablowego" internetu stacjonarnego oraz tam gdzie internet mobilny nie spełniał oczekiwań lub na terenach, które są słabo zurbanizowane. CDMA zapewnia stabilność i łączność również tam, gdzie ze względu na „nieprzyjazne” ukształtowanie terenu mogą być problemy z innymi technologiami mobilnymi.

Nowy Plus Internet CDMA, to:

  • nowa konkurencyjna oferta z abonamentem już od 29,90 zł,
  • nowe, wyższe limity transferu danych - do 30 GB,
  • możliwość bezpłatnego wypróbowania usługi przez 7 dni.

Nowy Plus Internet CDMA w umowie na 24 miesiące:Do obsługi Nowy Plus Internet CDMA oferowane są do wyboru dwa modemy USB i jeden router:

  • Modemy AnyData 520L CDMA i DGT CT-680 CDMA dostepne są w cenie 99 zł brutto w najniższym abonamencie oraz 1 zł brutto w pozostałych. Specyfikacja modemów: transmisja danych EV-DO Rev A, antena zewnętrzna, zero CD, modem AnyData posiada obracane złącze USB, natomiast modem DGT posiada wysuwaną antenę.
     
  • Router Axesstel MV410LR CDMA, dostępny już od 1 zł brutto, umożliwia korzystanie z internetu przez WLAN lub port Ethernet. Specyfikacja routera: transmisja danych EV-DO Rev A, ethernet cztery gniazda RJ 45; 10/100 Mb/s, WLAN 802.11 b/g, dwie anteny zewnętrzne CDMA, dwie anteny zewnętrzne WiFi, lokalne zarządzanie za pomocą przeglądarki.

Klienci internetu mobilnego w Plusie mogą wypróbować Nowy Plus Internet CDMA bez żadnych dodatkowych kosztów, a po podpisaniu umowy przez pierwsze dwa miesiące będą mogli korzystać z niego za darmo.

Plus Internet CDMA oferuje szybkość połączenia do 3,1 Mb/s przy pobieraniu danych i do 1,8 Mb/s przy wysyłaniu. Pozwala to na swobodne korzystanie ze wszystkich zasobów Internetu, m.in: przeglądanie stron internetowych, sprawdzanie poczty, oglądanie filmów (np. na YouTube), słuchanie radia internetowego, pobieranie plików czy korzystanie z komunikatorów internetowych (np. Gadu-Gadu, Skype). Plus Internet CDMA obejmuje swoim zasięgiem 68% mieszkańców Polski.

Źródło: Plus

Wojtek Konopa, wyświetlono 3689 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum