Blog BazaTelefonów.pl
 

Grupa Money.pl udostępnia elektroniczny portfel w mobile’u

Aplikacje 2013-05-15 12:05

W 2 miesiące od premiery elektronicznego portfela Grupa Money.pl przedstawia jego wersje mobilne (iOS i Android). Aplikacje pozwalają zarządzać domowym budżetem i kontrolować całość finansów Użytkownika. Korzystanie z nich jest nieodpłatne.

 

Elektroniczny portfel  to narzędzie z kategorii Personal Finance Management, które na świecie zdobywają coraz większą popularność. W odsłonie mobilnej narzędzie od Grupy Money.pl pozwala na kontrolowanie bilansu przychodów i wydatków, umożliwia zakładanie limitów na zdefiniowane przez Użytkownika kategorie wydatków i wysyła stosowne powiadomienia, gdy ten zbliża się do przyjętych granic, umożliwia także stworzenie przypomnień o datach ważnych aktywności finansowych (np. spłatach rat czy zapłacie rachunków). A wszystko w użytecznym i estetycznym interfejsie.

„Z tygodnia na tydzień rośnie liczba osób, które zaczynają korzystać z elektronicznego portfela. Produkty desktopowe są jednak dziś niekompletne, gdy nie mają swoich odpowiedników lub uzupełnień mobilnych. Liczymy, że i ta wersja portfela będzie chętnie wykorzystywana przez Użytkowników – komentuje Tomasz Kabarowski, dyrektor działu IT i rozwoju w Money.pl Sp. z o.o.

Elektroniczny portfel to narzędzie szczególnie przydatne dla osób posiadających wiele rachunków czy chcących efektywnie oszczędzać. Funkcjonalność narzędzia będzie rozwijana.

Wersje mobilne:

Źródło: Money.pl

Wojtek Konopa, wyświetlono 3572 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum