Blog BazaTelefonów.pl
 

PolskiBus.com uruchomił mobilną wersję strony

Aplikacje 2013-05-21 14:00

PolskiBus.com wprowadził mobilną wersję strony internetowej na telefony komórkowe. Jest to najnowszy projekt e-commerce wprowadzony przez PolskiBus.com. Mobilna strona internetowa oferuje wszystkie kluczowe funkcjonalności pełnego serwisu, dając możliwość szybkiego i wygodnego sprawdzania najświeższych informacji o trasach i przystankach. Od teraz pasażerowie PolskiBus.com mogą dokonywać rezerwacji i zakupu biletów gdziekolwiek się znajdują.

Dostosowana do telefonów komórkowych mobilna wersja strony internetowej polskibus.com posiada wszystkie kluczowe funkcjonalności. Pasażer, gdziekolwiek się znajduje, może zarezerwować bilet, wyszukać połączenia, uzyskać aktualne informacje o wybranych trasach oraz sprawdzić lokalizację przystanków. Użytkownicy będą mieli także możliwość podzielenia się swoimi wrażeniami z innymi klientami PolskiBus.com dzięki bezpośredniemu dostępowi do profilu firmy na portalu społecznościowym Facebook.
Serwis mobilny PolskiBus.com jest bardzo łatwy w użyciu. Jego układ graficzny jest intuicyjny i prosty w obsłudze. Korzystanie z mobilnej wersji strony PolskiBus.com nie wymaga instalacji dodatkowych aplikacji. Wystarczy wpisać adres strony polskibus.com w telefonie komórkowym, a mobilna wersja strony internetowej uruchomi się automatycznie.

Grażyna Fałdyga-Król, Dyrektor Handlowy PolskiBus.com komentuje: „Smartfony stanowią prawie połowę rynku telefonów komórkowych w Polsce. Nasze statystyki mówią, że obecnie 10% odwiedzających stronę www.polskibus.com korzysta z serwisu przy pomocy urządzeń mobilnych. Jest to pięciokrotny wzrost w stosunku do pierwszego miesiąca naszej działalności. Mobilna wersja strony PolskiBus.com była więc naturalnym krokiem w naszej strategii rozwoju.”

W marcu br. PolskiBus.com wprowadził bezpłatną usługę SMS, dzięki której pasażerowie otrzymują powiadomienia tekstowe o aktualnościach dotyczących wybranego przez nich kursu. Zarówno mobilna wersja strony internetowej, jak i powiadomienia SMS wpłyną na udoskonalenie procesu komunikacji z pasażerami i zapewnią jeszcze wyższą jakość i komfort podróżowania z PolskiBus.com.

Osoby korzystające z angielskiej wersji strony internetowej będą miały dostęp do pełnej wersji serwisu PolskiBus.com klikając link: Pełna Wersja/ Full Version – znajdujący się w dolnej części strony mobilnej (strona główna).

Źródło: PolskiBus.com

Wojtek Konopa, wyświetlono 4429 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum