Blog BazaTelefonów.pl
 

Nowa aplikacja mobilna we FreecoNet

Aplikacje 2013-05-23 10:38

Niemal każdy z nas posiada telefon komórkowy – dla wielu stał się on nieodłącznym elementem życia, bez którego ciężko ruszyć się z domu. FreecoNet w odpowiedzi na ten trend oferuje swoim użytkownikom darmowe narzędzie, umożliwiające korzystanie z telefonii VoIP przez smartfona.

 

Wystarczy jedynie pobrać aplikację mobilną Cloud Softphone, by móc taniej dzwonić z telefonu komórkowego bez względu na to, czy użytkownik znajduje się w Polsce czy za granicą.

We współpracy z firmą Acrobits, dla użytkowników FreecoNet i Tlenofon udostępniona została aplikacja Cloud Softphone, umożliwiająca korzystanie z telefonii VoIP przez smartfona. Narzędzie to przeznaczone jest dla systemów Android oraz iOS i oferuje wiele przydatnych funkcjonalności.

„Cloud Softphone to aplikacja przeznaczona głównie do obsługi połączeń telefonicznych, jednak nie tylko. Korzystając z niej można między innymi nagrywać rozmowy, dodawać kontakty, czy też mieć wgląd w historię wykonanych i odebranych połączeń. To naprawdę wygodne i w pełni funkcjonalne narzędzie.” – powiedział Paweł Gruszecki, Business Line Manager FreecoNet, Aiton Caldwell SA.

VoIP w telefonie komórkowym powoli zaczyna być standardem, a numer stacjonarny oferowany przez operatorów telefonii internetowej to rozwiązanie sprawdzające się w wielu sytuacjach. Pozwala sporo zaoszczędzić, gdyż za każdym razem, gdy użytkownik znajdzie się w zasięgu sieci Wi-Fi, może dzwonić przez FreecoNet za darmo lub za grosze z telefonu komórkowego. Jest to także ciekawa oferta dla osób wyjeżdżających za granicę: stypendium Erasmus, wakacyjna praca za granicą, zagraniczne wycieczki itp. Wystarczy założyć konto we FreecoNet i pobrać aplikację na telefon komórkowy, by być w stałym kontakcie z rodziną i znajomymi z Polski. Warto pamiętać, by używając FreecoNet za granicą, korzystać z dostępu do sieci Wi-Fi.

Aplikacja dostępna jest dla systemu Android w Google Play oraz iOS w App Store.

Źródło: FreecoNet

Wojtek Konopa, wyświetlono 3439 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum