Blog BazaTelefonów.pl
 
iPhone na godziny... Ciekawostki 2013-06-28 11:01 przez Wojtek Konopa

W jednym z serwisów ogłoszeniowych pojawiło się bardzo nietypowe ogłoszenie....

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Zaktualizuj mapy przed wakacyjnym wyjazdem Aplikacje, GPS 2013-06-28 09:25 przez Wojtek Konopa

Sieć dróg nieustannie się zmienia. W samym 2012 roku GDDKiA oddało do użytku kierowców 716 km nowych dróg. Aby zapewnić użytkownikom nawigacji Garmin dostęp do aktualnych danych mapowych, producent udostępnił aplikację Garmin Express, która umożliwia prostą aktualizację map i oprogramowania, tworzenie kopii danych, instalowanie dodatków oraz pobieranie podręczników użytkownika.

» więcej
Komentarze: 1
200 tysięcy pobrań ING BankMobile Aplikacje 2013-06-28 09:18 przez Wojtek Konopa

Aplikacja bankowości mobilnej ING Banku Śląskiego dla klientów detalicznych została pobrana już ponad 200 tys. razy. Od startu ING BankMobile w styczniu ub. r. klienci wykonali za pośrednictwem aplikacji blisko 1,4 mln przelewów.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
EVER rozdaje tablety. Inne 2013-06-27 15:27 przez Wojtek Konopa

EVER, największy producent systemów zasilania gwarantowanego, rozpoczyna letnią promocję, w której nagrodą są tablety. Co zrobić, aby stać się posiadaczem przenośnego urządzenia?

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Test smartfona Samsung Galaxy S4 Telefony 2013-06-27 14:33 przez Wojtek Konopa

 

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Niska lojalność wobec operatorów Operatorzy 2013-06-27 11:48 przez Wojtek Konopa

Średnia lojalność konsumentów wobec operatorów komórkowych jest znacznie niższa  niż lojalność klientów w innych branżach. Analiza firmy Ericsson wskazuje, że nawet w obrębie branży telekomunikacyjnej, użytkownicy oceniają operatorów znacznie gorzej niż pozostałe firmy z ekosystemu mobilnego.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Norton ostrzega - fałszywy antywirus na Androidzie Aplikacje 2013-06-27 10:43 przez Wojtek Konopa

Cyberprzestępcy od dawna próbują atakować komputery PC za pomocą oprogramowania udającego programy antywirusowe. Zwykle ma ono za zadanie wyświetlić fałszywy status dotyczący bezpieczeństwa na ekranie komputera ofiary, co ma ją skłonić do zakupu pełnej wersji programu.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Orange Kino Letnie 2013 Inne, Operatorzy 2013-06-27 09:21 przez Wojtek Konopa

Już po raz szósty startuje największy wakacyjny festiwal filmowy ORANGE KINO LETNIE SOPOT - ZAKOPANE 2013. Od 1 lipca do końca sierpnia - miasta partnerskie - Sopot i Zakopane zamienią się w największe w Europie kina pod gwiazdami.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Bankowa prasa dostępna na tabletach Aplikacje 2013-06-26 15:10 przez Wojtek Konopa

W AppStore i Google Play są już dostępne bezpłatnie – nowy numer Poradnika Bankowego oraz nagrodzony w tegorocznym konkursie „Szpalty Roku”, magazyn dla najmłodszych „Brawo Bank”. Zawierają o wiele więcej niż artykuły z wersji drukowanej –  dodatkowe materiały wideo, galerie zdjęć, audycje radiowe oraz specjalny konkurs dla czytelników. 

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Eurotel otwiera pierwszy w Polsce salon sprzedaży Apple, pod marką iDream Inne 2013-06-26 13:59 przez Wojtek Konopa

Spółka Eurotel SA obsługująca sieć prawie 300 salonów sprzedaży operatorów T-Mobile i Play, otworzyła pierwszy w Polsce salon sprzedaży Apple, pod własną marką iDream.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Nowe możliwości reklamy mobilnej Inne 2013-06-26 12:44 przez Wojtek Konopa

Najskuteczniejsza platforma reklamy mobilnej w Skandynawii adQuota wchodzi do Polski. adQuota to największa platforma świadcząca usługi z zakresu wysokiej jakości reklamy mobilnej w Skandynawii, Wielkiej Brytanii i krajach bałtyckich. Od lipca 2013 roku jej oferta dostępna będzie również w Polsce.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Measy U2C z kamerą i mikrofonem Gadżety 2013-06-26 12:13 przez Wojtek Konopa

Measy U2C to prawdopodobnie pierwszy dongle do Smart TV, który został wyposażony w kamerę oraz mikrofon. Model ten posiada także wbudowany moduł Bluetooth, rozszerzający jego funkcjonalność jeżeli chodzi o komunikację z innymi urządzeniami.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
SkyCash wyrusza w trasę z pociągiem „Słonecznym” Inne 2013-06-26 11:56 przez Wojtek Konopa

SkyCash wprowadził możliwość płacenia komórką za przejazdy pociągiem „Słonecznym” Kolei Mazowieckich - popularnym środkiem transportu, który przez całe wakacje łączy Warszawę z Trójmiastem.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Nowe rozwiązanie zwiększające możliwości Wi-Fi od Ruckus Wireless i Globalstar Technologie 2013-06-25 10:04 przez Wojtek Konopa

Firmy Ruckus Wireless i Globalstar poinformowały o pomyślnych wynikach testów Wi-Fi, w których wykorzystano kombinację nielicencjonowanego spektrum w paśmie ISM (Industrial Scientific Medical) oraz licencjonowanego przez Globalstar spektrum MSS (Mobile Satellite Services). Pasma ISM, w których operuje większość publicznych sieci Wi-Fi, stanowią część radiowego spektrum, które międzynarodowo zarezerwowano dla energii o częstotliwości radiowej (RF) używanej do innych niż komunikacja celów.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
GOCLEVER ORION 7o Gadżety 2013-06-24 14:23 przez Wojtek Konopa

GOCLEVER wprowadza do oferty nowy tablet z rodziny 4-rdzeniowych ORIONów stworzony z myślą o użytkownikach poszukujących urządzenia o niewielkich gabarytach - ale jednocześnie wydajnego i nowoczesnego. Model ORION 7o wyposażony jest w 7-calowy ekran, czterordzeniowy procesor oraz ośmiordzeniowy układ graficzny.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Powiadomienia SMS - tylko 10 proc. gmin w Polsce z tego korzysta Inne 2013-06-24 12:43 przez Wojtek Konopa

SMS-y są wciąż stosunkowo rzadko wykorzystywanym przez urzędy w Polsce medium do kontaktu z mieszkańcami. Ponad 78% ogółu respondentów badania „Komunikacja SMS w Polsce 2012” zadeklarowało, że w ubiegłym roku nie otrzymało żadnego SMS-a z informacją od instytucji publicznej. Tymczasem powiadomienia SMS to dużo szybszy i skuteczniejszy sposób przekazywania mieszkańcom niż za pośrednictwem strony internetowej lub lokalnych mediów.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
TDK: aluminiowe słuchawki z regulacją Gadżety 2013-06-24 12:11 przez Wojtek Konopa

Lekkie, aluminiowe słuchawki dokanałowe TDK IP-200 zostały zaopatrzone w 9 mm przetworniki, które gwarantują czysty i dynamiczny dźwięk. Wbudowana regulacja mikrofonu i telefonu umożliwia płynne przełączanie się między muzyką, a rozmowami telefonicznymi i odwrotnie.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
TrustPort wypuszcza nowe rozwiązanie antywirusowe na Androida Aplikacje 2013-06-24 11:35 przez Wojtek Konopa

TrustPort, wiodący dostawca oprogramowania zabezpieczającego ogłosił uruchomienie nowego rozwiązania antywirusowego dla urządzeń działających na platformie Android.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Nowa reklama Nokii Lumia 925 Telefony 2013-06-24 11:30 przez Wojtek Konopa

 

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Nowy tablet 8JC1+ już w sprzedaży Gadżety 2013-06-21 16:00 przez Wojtek Konopa

Na polskim rynku jest już dostępny nowy tablet marki ADAX o przekątnej 8” - ADAX 8JC1+. Urządzenie to jest bogatszą wersją modelu 8JC1, który cieszy się ogromną popularnością wśród klientów.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Pierwszy aparat z wymienną optyką oferujący łączność 3G/4G LTE i Wi Fi Fotografia 2013-06-21 12:53 przez Wojtek Konopa

Firma Samsung ogłosiła wprowadzenie na rynek aparatu GALAXY NX – pierwszego kompaktowego aparatu systemowego (CSC) oferującego łączność 3G/4G LTE. Uniwersalny i prosty w obsłudze GALAXY NX łączy najlepsze w swojej klasie parametry elementów optycznych z najnowszymi rozwiązaniami w zakresie łączności. Zamkniętą w stylowej obudowie całość uzupełnia niezliczona liczba aplikacji ekosystemu Android.

» więcej
Komentarze: 5
1 Milion kilometrów za nami – 11 Milionów przed nami! Operatorzy 2013-06-21 12:41 przez Wojtek Konopa

W niespełna dwa dni od startu akcji T-Mobile „Pomoc Mierzona Kilometrami” został przekroczony pierwszy wyznaczony cel – 1 Miliona kilometrów, za który T-Mobile Polska przeznaczy 50 tys. zł na rzecz podopiecznych Fundacji TVN. Już 23 czerwca rozpocznie się pierwszy, dwutygodniowy etap tego charytatywnego projektu, w którym użytkownicy aplikacji Endomondo będą walczyć o przekroczenie wspólnymi siłami progu 11 milionów km. Za realizację tego zadania T-Mobile przekaże kolejne 70 tys. złotych.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Wakacje bez roamingu, czyli nowa oferta FreecoNet dla organizacji turystycznych Operatorzy 2013-06-20 15:04 przez Wojtek Konopa

Przed wyruszeniem w zagraniczną podróż, turyści muszą dopilnować szeregu istotnych spraw, które zapewnią im spokojne wakacje. Aby zagwarantować podróżującym komfort wypoczynku i swobodę komunikacji, FreecoNet przygotował aplikację mobilną, która umożliwia wykonywanie połączeń za granicą bez konieczności aktywowania kosztownego roamingu.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Słuchawki Bluetooth ZALMAN ZM-HPS10BT Gadżety 2013-06-20 15:01 przez Wojtek Konopa

ZALMAN zaprezentował eleganckie i solidnie wykonane bezprzewodowe słuchawki Bluetooth - ZM-HPS10BT - przeznaczone zwłaszcza dla użytkowników urządzeń mobilnych takich jak smartfony, tablety czy laptopy, którzy cenią sobie wygodny sprzęt audio w dobrym stylu.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Aplikacje na Androida rezygnują ze zbierania nadmiernej ilości danych od użytkowników Aplikacje 2013-06-20 13:50 przez Wojtek Konopa

Mimo, że wiele darmowych aplikacji dla systemu Android ma możliwość zbierania większej ilości danych niż jest potrzebne do ich działania, wiele spośród nich unika tego, potencjalnie osiągając większą wiarygodność wśród użytkowników, co wykazało nowe badanie przeprowadzone przez Bitdefender, oparte na technologii Clueful.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
MODECOM FreeTAB 1014 IPS X4+ Gadżety 2013-06-20 11:38 przez Wojtek Konopa

Na rynek trafił najnowszy model tabletu MODECOM FreeTAB 1014 IPS X4+, który jest pierwszym urządzeniem od MODECOM, który napędzany jest bardzo wydajnym, renomowanym 4-rdzeniowym procesorem RockCHIP RK3188 taktującym z częstotliwością 4 x 1.6 GHz.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Windows 8 i Windows Phone mają odpicowane aplikacje Aplikacje 2013-06-20 10:58 przez Wojtek Konopa

Zakończył się konkurs firmy Microsoft oraz portalu Eduweb.pl na projekt aplikacji oraz projekt szablonów aplikacji dla systemu Windows 8 i Windows Phone. Z ponad 200 zgłoszeń wybrano najlepsze, dzięki którym powstało ponad 350 szablonów!

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Połączenia na komórki tańsze nawet o 59% Operatorzy 2013-06-20 09:12 przez Wojtek Konopa

Z dniem 1 lipca br. telefonia internetowa HaloNet wprowadzi niższe stawki cenowe dla połączeń z polskimi oraz zagranicznymi numerami GSM.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Kobieta mobilna – nowy trend czy zjawisko społeczne? Aplikacje 2013-06-19 10:31 przez Wojtek Konopa

Współczesne kobiety mają coraz mniej czasu i więcej obowiązków. Chętniej zatem, jak pokazują badania, korzystają z nowoczesnej technologii, która pomaga im w życiu rodzinnym i zawodowym. Panorama Firm, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom oraz nowemu stylowi życia kobiet, przygotowała bezpłatną aplikacją umożliwiającą szybkie i łatwe wyszukanie w okolicy klubu fitness, fryzjera czy restauracji.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Międzynarodowy roaming danych wciąż głównie w biznesie Inne 2013-06-19 10:25 przez Wojtek Konopa

Udział transferu danych związanych z roamingiem międzynarodowym wynosi mniej niż 0,5 proc. całościowego ruchu danych w sieciach – wynika z analizy firmy Ericsson.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Porady dla uczestników imprez Inne 2013-06-19 10:09 przez Wojtek Konopa

Firma Symantec opublikowała wyniki globalnego badania, z których wynika, że dla uczestników koncertów, imprez i festiwali urządzenia mobilne odgrywają kluczową rolę. Niestety, wraz ze wzrostem znaczenia smartfonów rosną także zagrożenia. Zwracamy uwagę uczestników tych wydarzeń na niebezpieczeństwa, takie jak zgubienie czy kradzież urządzenia lub oszustwa internetowe wycelowane w posiadaczy smartfonów i tabletów.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
SURFpad2 - wydajny i poręczny tablet w przystępnej cenie Gadżety 2013-06-18 10:12 przez Wojtek Konopa

Z końcem czerwca w sprzedaży pojawi się nowy tablet PocketBook SURFpad2. Marka PocketBook znana jest przede wszystkim z funkcjonalnych czytników ebooków z ekranami typu e-Ink. Tym razem producent proponuje urządzenie działające pod kontrolą systemu Android 4.1, które wyróżnia dotykowy ekran o przekątnej 7” i rozdzielczości 1280x800, wykonany w technologii IPS, zapewniającej bardzo kontrastowy obraz i wierne oddanie palety barw niezależnie od kąta patrzenia.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Testy wytrzymałości Samsunga Galaxy S4 Telefony 2013-06-17 14:30 przez Wojtek Konopa

 

» więcej
Komentarze: 1
Muzyczny tablet Lenovo A1000 - dostępny w Vobis Gadżety 2013-06-17 13:54 przez Wojtek Konopa

Lenovo A1000 posiada 7-calowy dotykowy wyświetlacz HD (1024x600 pix), zapewniający wysoką jakość wyświetlanych filmów i zdjęć. Pracą urządzenia steruje procesor MTK MT8317 (dual-core 1.2GHz) oraz chipset graficzny PowerVR SGX 531. Zainstalowana wewnętrzna pamięć (flash) to 16 GB, które można łatwo powiększyć za pomocą slotu kart microSD. Urządzenia posiada również 1 GB pamięci RAM.

 

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Usługi głosowe i internet mobilny kluczowe dla życia w miastach Inne 2013-06-17 10:36 przez Wojtek Konopa

Osoby zamieszkujące największe miasta na świecie są zgodne: dobry zasięg sieci komórkowej to jeden z pięciu najważniejszych czynników wpływających na życie w mieście. Poziom satysfakcji z usług komórkowych zależy od miasta, ale nawet w ramach jednej aglomeracji różnice są ogromne.  Z badania firmy Ericsson wynika, że najgosze doświadczenia użytkownicy mają w komunikacji miejskiej.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Aplikacja Office Mobile for iPhone dostępna w Apple App Store Aplikacje 2013-06-14 14:46 przez Wojtek Konopa

W amerykańskim Apple AppStore zadebiutowała aplikacja Office Mobile for iPhone. W ciągu następnych kilku dni aplikacja ta zostanie udostępniona na innych rynkach - w tym także w Polsce.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
myPhone udostępnia aktualizację systemu Android dla tabletów myTAB 7 do wersji 4.2.2 Gadżety 2013-06-14 14:30 przez Wojtek Konopa

myPhone wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów, którzy kupili tablety myTAB 7 z procesorem Cortex-A8 1,2 GHz, przygotował możliwość aktualizacji systemu operacyjnego w tych tabletach.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
„App coverage” – nowa metoda pomiaru jakości sieci Technologie 2013-06-14 09:35 przez Wojtek Konopa

Jakość i niezawodność sieci komórkowych są w centrum uwagi użytkowników za sprawą wzrostu popularności smartfonów i aplikacji mobilnych. W najnowszym raporcie Mobility Report firma Ericsson zaprezentowała nową koncepcję pomiaru jakości sieci – tzw. „zasięg aplikacji” (ang. App Coverage).

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Pierwszy film promujący Galaxy S4 Zoom Telefony 2013-06-13 14:17 przez Wojtek Konopa

 

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Przenośne akumulatory od ZALMANA do ładowania smartfonów Gadżety 2013-06-13 12:54 przez Wojtek Konopa

W dobie coraz nowocześniejszych urządzeń mobilnych - takich jak smartfony czy tablety - użytkownicy wciąż zmagają się z problemem, dla którego nie widać w niedalekiej przyszłości optymalnego rozwiązania, a mianowicie z niską wytrzymałością baterii.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Mobilny BI z technologią Microsoft Inne 2013-06-13 12:17 przez Wojtek Konopa

Rewolucja jaka dokonała się na rynku urządzeń mobilnych otworzyła nowe możliwość przed rozwiązaniami Business Intelligence, które dostarczają korporacjom dostęp do raportów, danych z dowolnego miejsca.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Moduł rozszerzenia do telefonów IP eSpace 7950 Telefony 2013-06-13 11:07 przez Wojtek Konopa

Moduł rozszerzenia Huawei eSpace 7903X wzbogaca funkcjonalność telefonów IP eSpace 7950 o dodatkowe opcje, jak np.: szybkie wybieranie, blokada czy tryb uśpienia telefonu oraz informacje o statusie połączeń.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Kieszonkowy głośnik JBL Micro Gadżety 2013-06-13 09:29 przez Wojtek Konopa

Zalety tych niepozornych z wyglądu urządzeń (zaledwie 83 mm średnicy przy masie 127 g) wychodzą bowiem na jaw, gdy przy pomocy dołączonych przewodów spina się ze sobą większą ich liczbę. Moc uwolnionej w ten sposób muzyki sprawia, że wokół drży powietrze.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
MASZ STARY TELEFON? DOSTANIESZ KASĘ! Inne 2013-06-12 12:48 przez Wojtek Konopa

Czy posiadasz w domu telefony komórkowe których już nie używasz i zajmują Ci tylko miejsce w szufladzie? Przestają być one potrzebne, a ty zastanawiasz się co z nimi zrobić ? Wydaje ci się że jedynym dla nich rozwiązaniem jest kosz na śmieci ? Otóż właśnie nie.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
The Digitals wykonało aplikację Freebee na smartfony i tablety Aplikacje 2013-06-12 12:25 przez Wojtek Konopa

Dwie prestiżowe nagrody, przyznawane przez branżę i internautów, ponad 700 firm partnerskich i tysiące użytkowników. Nowa wersja Freebee - opracowana przez New Media Ventures i wdrożona przez agencję The Digitals - jest unikatowym rozwiązaniem na rynku mobilnych narzędzi lojalnościowych.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Nawigacja GPS tanieje na wakacje Aplikacje, GPS 2013-06-12 11:45 przez Wojtek Konopa

Przez dwa miesiące czerwiec i lipiec 2013 będzie można taniej zakupić nawigację GPS. Producent nawigacji MapaMap wprowadził właśnie letnią ofensywę cenową, w ramach której nawigację będzie można nabyć nawet za 9 zł.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Ciąg dalszy akcji HTC Global Design Tours Inne 2013-06-12 11:39 przez Wojtek Konopa

HTC oraz magazyn Wallpaper po raz kolejny zapraszają do świata designu. Tym razem przedstawiając ciekawe i oryginalne miejsca, na jakie można się natknąć podczas wizyty w Nowym Jorku oraz Hong Kongu. Od teraz bliższych dla każdego posiadacza smartfona z Androidem, dzięki darmowej aplikacji HTC Global Design Tours.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Ruckus Wireless przedstawia ZoneFlex 7781CM – nowy punkt dostępowy oparty na architekturze SmartCell Inne 2013-06-12 09:11 przez Wojtek Konopa

Firma Ruckus Wireless poinformowała, że wprowadza do sprzedaży zewnętrzny punkt dostępowy Ruckus ZoneFlex 7781CM z adaptacyjną technologią antenową Ruckus BeamFlex. ZoneFlex 7781CM to kolejny element architektury Ruckus SmartCell, która pozwala na budowanie sieci Wi-Fi klasy operatorskiej i rozwiązuje problemy z bezprzewodową transmisją danych.

 

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
FONE 570Q - pierwszy phablet od GOCLEVER Telefony 2013-06-11 14:33 przez Wojtek Konopa

Firma GOCLEVER zaprezentowała nowe urządzenie mobilne, stworzone z myślą o osobach, dla których ekran standardowego smartfona jest nieco zbyt mały, a typowy tablet - zbyt duży do noszenia przez cały dzień. Model FONE 570Q łączy w sobie zalety obu typów urządzeń mobilnych - ma wszystkie funkcje klasycznego smartfona z Androidem, jednak dzięki ekranowi o przekątnej 5,7" można na nim wygodnie wykonywać operacje, do tej pory zarezerwowane raczej dla tabletów.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Android zmienia punkt widzenia Gadżety 2013-06-11 14:25 przez Wojtek Konopa

Gdy się okazało, że w pierwszym kwartale bieżącego roku sprzedano na świecie więcej smartfonów niż telefonów komórkowych, projektanci marki JBL, kojarzonej głównie z nagłaśnianiem kin i wielkich koncertów, zatarli ręce. Właśnie pokazali linię słuchawek, dedykowanych dla smartfonów z Androidem.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Odkryj Amsterdam z KLM Inne 2013-06-11 13:03 przez Wojtek Konopa

Już tylko do 18 czerwca br. można wziąć udział  w konkursie organizowanym przez linie lotnicze KLM pod hasłem „Odkryj Amsterdam”. Gra oparta na Google Street View dostępna jest na profilu facebookowym KLM Polska. Zwycięzcą zostanie osoba, która w najkrótszym czasie odnajdzie wybrane atrakcje turystyczne na wirtualnej mapie Amsterdamu.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Bilety komunikacji miejskiej tańsze w promocji MCM z mPay Inne 2013-06-11 10:18 przez Wojtek Konopa

mPay wspólnie z MasterCard® uruchomił promocję „Ruszamy z biletami”, w której przy zakupie biletów w ramach systemu mPay, użytkownikom zwracane jest 50% wartości biletu komunikacyjnego.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
2 lata Gwarancji Comfort na tablety i smartfony Yarvik Inne, Telefony 2013-06-10 14:26 przez Wojtek Konopa

Firma Yarvik teraz oferuje klientom nową 2-letnią gwarancją Comfort na tablety oraz smartphony. Dzięki niej zapewniony zostaje m.in. odbiór door to door, pomoc telefoniczna oraz mailowa jak i gwarancja naprawy w ciągu 10 dni roboczych. Zapraszamy również do zapoznania się z nową, znacznie uproszczoną procedurą RMA.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
W T-Mobile zapłacisz również z mPay Operatorzy 2013-06-10 13:58 przez Wojtek Konopa

Użytkownicy sieci T-Mobile, dzięki współpracy operatora z firmą mPay, mogą przez telefon dokonywać płatności mobilnych m.in. za bilety komunikacji miejskiej, parkowanie w płatnych strefach,  czy doładowywać swoje konto pre-paid. Dzięki technologii kodów USSD transakcje są w pełni bezpiecznie autoryzowane, a system nie wymaga nowoczesnych smartfonów – działa także na starszych komórkach.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
50 tysięcy transakcji IKO na łączną kwotę 11 mln zł Inne 2013-06-10 12:06 przez Wojtek Konopa

Klienci PKO Banku Polskiego wykonali za pomocą telefonów z IKO ponad 50 tysięcy transakcji na kwotę 11 milionów złotych. Z aplikacji do płatności mobilnych od PKO Banku Polskiego korzysta już 35 tysięcy osób.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Nowa linia rozwiązań beroNet w VoIPoint Technologie 2013-06-10 11:43 przez Wojtek Konopa

VoIPoint, największy dystrybutor sprzętu VoIP w Polsce, wprowadza nową linię  produktów marki beroNet. Small Business Line to bramy IP z różnymi wariantami konfiguracji portów BRI, FXO i FXS.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
ANDRU ładowarka oraz głośnik Android robot. Gadżety 2013-06-10 11:18 przez Wojtek Konopa

Na rynku polskim oraz europejskim dostępna jest już ładowarka ANDRU. Gadżet wyprodukowany został głównie z myślą o smartfonach z systemem Android, choć współpracuje również z innymi telefonami lub urządzeniami zasilanymi przez USB.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
T-Mobile Netherlands wybiera chmurowe rozwiązanie biznesowej komunikacji IP firmy Interactive Intelligence Operatorzy 2013-06-10 11:06 przez Wojtek Konopa

Firma T-Mobile Netherlands wybrała rozwiązanie biznesowej komunikacji IP w chmurze firmy Intelligence Group Inc. (Nasdaq: ININ). Platforma Interactive Intelligence została wybrana ze względu na elastyczność, szeroką gamę funkcji oraz rozwiniętą infrastrukturę chmurową.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
LTE na Sopot TOPtrendy Festiwal Operatorzy 2013-06-07 14:53 przez Wojtek Konopa

Plus i Cyfrowy Polsat zostali oficjalnymi partnerami technologicznymi i dostawcami szybkiego internetu LTE na potrzeby festiwalu Sopot TOPtrendy, który po kilku latach przerwy powraca do Opery Leśnej i odbędzie się w dniach 7-9 czerwca br. W trakcie jego 11. już edycji, prócz tytułowych koncertów TOP i trendy, odbędą się także jubileusze Big Cyca i grupy Hey, widzowie wybiorą największy przebój roku, a zakończy wszystko tradycyjny maraton kabaretowy.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Kreuj swoje miasto razem z HTC Inne 2013-06-07 13:16 przez Wojtek Konopa

Cudze chwalicie, swego nie znacie? Ta znana maksyma z pewnością nie dotyczy uczestników biorących udział w konkursie organizowanym na stronie www.kreujemymiasto.pl. Celem akcji organizowanej przez firmę HTC jest wypromowanie najciekawszych oraz najbardziej designerskich obiektów osadzonych w przestrzeni miejskiej. Na autorów najlepszych zdjęć czekają najnowsze smartfony HTC One.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
LTE w specjalnych strefach kibica podczas Ligi Światowej Operatorzy 2013-06-07 11:18 przez Wojtek Konopa

Już w najbliższy weekend w Warszawie i Łodzi zainaugurowane zostaną rozgrywki Ligi Światowej z udziałem wspieranej przez Plusa siatkarskiej Reprezentacji Polski mężczyzn. W tym roku Polacy trafili do wyjątkowo silnej grupy z Brazylią, Argentyną i USA.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
SerwerSMS.pl ponownie z tytułem "Lidera Rynku" Inne 2013-06-07 10:44 przez Wojtek Konopa

Firma Artnet, właściciel Platformy SerwerSMS.pl otrzymała prestiżową nagrodę "Lider Rynku" w dziedzinie Masowej Wysyłki SMS. Firma odebrała statuetkę podczas uroczystej gali, która odbyła się 31 maja w hotelu Sheraton w Warszawie. Tytuł "Lidera Rynku" kapituła konkursu przyznaje firmom, których produkty i usługi odznaczają się wysoką jakością oraz innowacyjnością.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Test narkotykowy na smartfona. Studenci PG zawalczą w finale Imagine Cup Aplikacje 2013-06-07 10:41 przez Wojtek Konopa

Trzech studentów Politechniki Gdańskiej opracowało aplikację na smartfony pozwalającą wykryć obecność narkotyków w organizmie człowieka. Działanie testu narkotykowego opiera się na analizie ludzkiego oka i odszukiwaniu w nim anomalii typowych dla osób, które zażyły środki odurzające.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
FakeJobOffer trafi do Europy? Inne 2013-06-06 12:07 przez Wojtek Konopa

Dotychczas internetowi naciągacze najczęściej korzystali z poczty elektronicznej i wiadomości SMS. Teraz wyszukują ofiar za pośrednictwem aplikacji mobilnych – ostrzegają specjaliści z F-Secure.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Jak płacić na facebook przez komórke? Inne 2013-06-06 11:30 przez Wojtek Konopa

 

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Pekao wprowadza pierwszy w Polsce kompleksowy system płatności i akceptacji płatności mobilnych - PeoPay Inne 2013-06-06 09:54 przez Wojtek Konopa

Bank Pekao udostępnia nowy, kompleksowy system płatności i akceptacji płatności mobilnych w Polsce - PeoPay. W ramach nowego systemu, Pekao jako pierwszy na rynku  łączy płatności mobilne dla klientów indywidualnych wraz z innowacyjną funkcją PeoPay mPOS, czyli możliwością akceptacji płatności mobilnych na smartfonach dla przedsiębiorców. Nowy system płatności jest otwarty i łatwo dostępny dla wszystkich – zarówno obecnych klientów Banku, jak i osób nieposiadających konta w Pekao.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Tani zestaw z modemem HSPA+ w Play Inne, Internet 2013-06-06 09:31 przez Wojtek Konopa

W sklepie internetowym na Play.pl oraz w salonach można kupić tani zestaw z modemem HSPA+ orazz kartą Play Online na kartę 1GB. Cena tego zestawu to tylko 109 zł. Edycja limitowana dostępna do wyczerpania zapasów.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
SkyCash – bilety komunikacji miejskiej w saldo karty płatniczej Inne 2013-06-06 09:06 przez Wojtek Konopa

Użytkownicy SkyCash zyskali możliwość płacenia za bilety komunikacji miejskiej w saldo karty płatniczej, bez konieczności pamiętania o regularnym zasilaniu elektronicznej portmonetki. Wygodna funkcjonalność jest dostępna we wszystkich miastach, w których działa SkyCash.

 

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Nowa Wirtualna Polska dla mobilnych Internet 2013-06-05 12:09 przez Wojtek Konopa

Wirtualna Polska z nową mobilną stroną główną. Całkowicie przebudowana witryna, dostępna pod adresem m.wp.pl, jest optymalnie dostosowana do urządzeń mobilnych. Nową m-stronę główną WP.PL cechują: prosta, poręczna nawigacja (przewijanie typu „swipe”), wygodny układ jedno- i dwukolumnowy (w zależności od wielkości ekranu urządzenia) a także dostosowanie kontentu do nawyków użytkowników mobilnych.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
myTAB 7 z najnowszym systemem Android 4.2, w wakacyjnej cenie - w Biedronkach Gadżety 2013-06-04 15:54 przez Wojtek Konopa

13 czerwca br. we wszystkich sklepach sieci sprzedaży detalicznej Biedronka pojawi się tablet myTAB 7 z systemem Android 4.2. To doskonała okazja na rozpoczęcie swojej znajomości z tabletami – o ile ktoś nie miał jeszcze okazji skorzystać z zalet tego niezwykle praktycznego urządzenia. Szczególnie przed urlopem, wszak tablet to idealny towarzysz wakacyjnych wojaży.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Aerobiczna Szóstka Weidera w smartfonie. Aplikacje 2013-06-04 15:22 przez Wojtek Konopa

Na App Store i Google Play dostępna jest nowa aplikacja Steel ABS A6W, która proponuje profesjonalny trening mięśni brzucha, bazujący na sprawdzonej metodzie Szóstce Weidera.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Xtreamer JoyZ - czterordzeniowy smartfon na każdą kieszeń Telefony 2013-06-04 12:16 przez Wojtek Konopa

W pierwszych dniach czerwca spółka Human Media wprowadza na polski rynek nowy multimedialny smartfon marki Xtreamer, znanego producenta odtwarzaczy multimedialnych. Xtreamer JoyZ to wydajny i bogato wyposażony smartfon z czterordzeniowym procesorem Samsung Exynos, ekranem 4.7" o rozdzielczości 1280x720 pokrytym szkłem Gorilla Glass 2, z kamerą 13Mpix i mocną baterią 2500mAh.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
SMS-owa ochrona przed pożarem Gadżety 2013-06-04 11:59 przez Wojtek Konopa

Nowoczesny czujnik dymu Firetext wyśle SMS w ciągu maksymalnie 2 minut od wykrycia niebezpieczeństwa. „Top Gadżet” według brytyjskiego dziennika Sunday Times, oprócz standardowej syreny alarmowej, wyśle wiadomości tekstowe do 4 wybranych wcześniej osób.

» więcej
Komentarze: 1
Mobilny Nokaut w nowej odsłonie Aplikacje 2013-06-03 14:01 przez Wojtek Konopa

Nowy mobilny serwis m.nokaut.pl wpisuje się w trend świadomego kupowania. Obecnie klient w sklepie nie ufa na słowo, że oferowana mu promocja jest najkorzystniejsza z możliwych. Po to ma internet w komórce, żeby sprawdzić ofertę u konkurencji. Wm.nokaut.pl dzięki kilku kliknięciom użytkownik znajdzie ulubione marki i towary w najkorzystniejszych cenach.


 

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Oba Ma wraca Operatorzy 2013-06-03 10:15 przez Wojtek Konopa

 

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum