Blog BazaTelefonów.pl
 

SerwerSMS.pl ponownie z tytułem "Lidera Rynku"

Inne 2013-06-07 10:44

Firma Artnet, właściciel Platformy SerwerSMS.pl otrzymała prestiżową nagrodę "Lider Rynku" w dziedzinie Masowej Wysyłki SMS. Firma odebrała statuetkę podczas uroczystej gali, która odbyła się 31 maja w hotelu Sheraton w Warszawie. Tytuł "Lidera Rynku" kapituła konkursu przyznaje firmom, których produkty i usługi odznaczają się wysoką jakością oraz innowacyjnością.

Platforma SerwerSMS.pl otrzymała również nagrodę "EURO LEADER", która przyznawana jest firmom, które wykazują duży potencjał, aby konkurować na europejskim rynku usług mobilnych.

Konkurs "Lider Rynku" odbył się po raz czternasty. Celem konkursu jest wyróżnienie i promocja firm, produktów i usług o czołowej i ugruntowanej pozycji rynkowej, oraz innowacyjnych rozwiązań technicznych, technologicznych i organizacyjnych. Konkurs rozstrzygany jest w kategoriach: firma, produkt, usługa, obejmując przedsiębiorstwa produkcyjne, handlowe i usługowe.

„Cieszymy się bardzo z wyróżnień „Lidera Rynku” oraz „EURO LEADER”, które zostały przyznane naszej firmie i usługom, które świadczymy. Zdajemy sobie sprawę z tego, że bycie Liderem Rynku w obszarze masowej wysyłki powiadomień SMS to odpowiedzialne zadanie. Dlatego staramy się nadawać ton w branży SMS Marketingu wyznaczając nowe standardy obsługi klienta i definiując nowe modele biznesowe. Warto zaznaczyć, że liderem jesteśmy od samego początku działalności w branży SMS ponieważ prawdopodobnie jako pierwsi w Polsce w 2006 roku zaoferowaliśmy naszym klientom usługę bezpośredniej komunikacji poprzez krótkie wiadomości tekstowe. Jak na lidera rynku przystało, nieustannie badamy rynek analizując postawy konsumentów względem komunikacji SMS i dostarczamy naszym partnerom cennych informacji ułatwiających planowanie i realizację kampanii SMS. Doceniają to nasi klienci, którzy miesięcznie wysyłają ponad 30 milionów krótkich wiadomości tekstowych w formie powiadomień, ofert, przypomnień, SMS-ów Premium itd. Sukces biznesowy SerwerSMS.pl zawdzięczamy profesjonalizmowi i zaangażowaniu naszych pracowników, a także zaufaniu, jakim obdarzają nas partnerzy i klienci - powiedział Artur Sadowski, Menadżer ds. Rozwoju, Platforma SerwerSMS.pl

Firma Artnet powstała w 2003 roku i przystąpiła do budowy systemu do obsługi kampanii SMS. Proces ten zakończył się w 2006 roku, gdy nastąpił komercyjny start platformy pod marką www.SerwerSMS.pl. Platforma Obecnie Platforma SerwerSMS.pl posiada szerokie portfolio usług dostosowanych do potrzeb klienta w obszarach SMS, MMS, SMS VOICE. Obsługuje ponad 7000 klientów, którzy generują ruch w sieci na poziomie 30 milionów SMS-ów miesięcznie. Swoje usługi oferuje przede wszystkim dużym firmom, bankom, serwisom internetowym oraz służbom i jednostkom samorządu terytorialnego.

Platforma SerwerSMS.pl prowadzi działania edukacyjne oraz promuje etyczne zachowania biznesowe w zakresie ochrony danych osobowych oraz przesyłania informacji na telefony komórkowe. Firma pokazuje w ten sposób „Jasną Stronę Komunikacji SMS” udowodniając, że komunikacja mobilna oznacza szansę na poprawę bezpieczeństwa i jakości życia ludzi w wielu dziedzinach życia.

Źródło: SerwerSMS.pl

Wojtek Konopa, wyświetlono 3345 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum