Blog BazaTelefonów.pl
 

Spotkaj się z Depeche Mode – startuje nowa kampania reklamowa T-Mobile

Operatorzy 2013-07-01 12:07

Wystartowała kampania promocyjna w ramach której,.m.in., do wygrania są bilety na koncert Depeche Mode i możliwość spotkania się i porozmawiania z zespołem.

Ruszyła nowa kampania reklamowa T-Mobile, związana z letnią trasą koncertową Depeche Mode, której partnerem jest operator. Dla swoich klientów przygotował konkurs, w którym do wygrania jest 25 podwójnych zaproszeń na koncert tej światowej ikony muzyki. Warunkiem wzięcia udziału w konkursie jest wysłanie bezpłatnej wiadomości SMS o treści PLYTA pod numer 8089 i zapisanie się do Sklepu MP3.

Sklep MP3 to serwis przeznaczony dla klientów T-Mobile, dzięki któremu można pobierać utwory w formacie MP3. Użytkownicy, którzy wybierają wariant subskrypcyjny otrzymują co miesiąc do pobrania 15 utworów, z milionów dostępnych w Sklepie MP3, za jedyne 9 zł. Co istotne, utwory zakupione w sklepie zapisywane są do pamięci urządzenia i mogą być odtwarzane bez udziału jakiejkolwiek aplikacji zewnętrznej. Serwis to również listy przebojów i nowości, biografie artystów i najświeższe wiadomości ze świata muzyki.

Kampania trwa od 1-go do 27-go lipca br. i obejmuje TV, Internet i social media. Spoty przygotowała agencja Saatchi&Saatchi London, za ich polską adaptację i przygotowanie demo produktowego odpowiedzialna jest agencja G7. Zakupem mediów zajął się Dom Mediowy Starcom.

Źródło: T-Mobile

Wojtek Konopa, wyświetlono 3224 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum