Blog BazaTelefonów.pl
 

Telefony IP snom kompatybilne z Microsoft Lync

Telefony 2013-07-04 12:10

Na rynku dostępne są telefony IP marki snom w pełni współpracujące z platformą Microsoft Lync. Lync to połączenie błyskawicznych wiadomości, sygnalizacji statusu obecności, wideokonferencji, wirtualnych spotkań oraz komunikacji telefonicznej PSTN lub SIP w jednej platformie.

Lync to rewolucyjna, ujednolicona platforma komunikacyjna umożliwiająca wykonywanie połączeń z różnymi urządzeniami wyposażonymi w system Windows. Seria biznesowych telefonów IP snom Unified Communications Edition to urządzenia w  100% zakwalifikowane i kompatybilne z Microsoft Lync . Produkty snom to łatwe w obsłudze i wdrożeniu telefony IP, spełniające wszelkie wymagania zarówno użytkowników biznesowych jak i indywidualnych. Modele, które są kompatybilne z systemem Lync to: snom 300, snom 370, snom 710, snom 720, snom 760 oraz snom 821.

Oprócz zaawansowanych telefonów IP, firma snom stworzyła także zoptymalizowany model snom UC600 do pracy z wielofunkcyjnym komunikatorem dla systemu Lync.

Telefony są dostępne u autoryzowanego dystrybutora snom w Polsce – w firmie VoIPoint. VoIPoint oprócz dystrybucji telefonów snom gwarantuje profesjonalne wsparcie serwisowe oraz pomoc przy wdrożeniu Lync. .  Więcej informacji na temat telefonów snom i działalności VoIPoint można znaleźć na stronie internetowej www.voipoint.pl.

Źródło: VoIPoint

Wojtek Konopa, wyświetlono 3478 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum