Blog BazaTelefonów.pl
 

Nowe pakiety internetowe w roamingu dla klientów Plusa

Operatorzy 2013-07-08 13:00

Już od 19 gr za 1 MB można swobodnie korzystać z Facebooka, sprawdzać pogodę czy przeczytać wiadomości na portalach internetowych będąc na urlopie w krajach Unii Europejskiej.

Od wtorku 9 lipca Plus wprowadza nową ofertę znacznie większych pakietów internetowych w roamingu za dużo niższą cenę.Nowe pakiety zawierają aż do siedmiu razy większą liczbę MB, a cena za 1 MB spadła nawet o 77%!

Pakiety przeznaczone są do korzystania z internetu w telefonie, na komputerze lub tablecie w sieciach partnerów roamingowych Plusa na terenie Unii Europejskiej oraz krajów stowarzyszonych (Norwegia, Islandia, Lichtenstein).Z oferty mogą skorzystać klienci posiadający umowy w ofertach Plus Abonament, Plus Firma, Plus Internet.

Klientom wyjeżdżający na jedno-, dwutygodniowy urlop, chcącym od czasu do czasu przeglądać strony, sprawdzać pocztę czy korzystać z Facebooka polecamy pakiety o średnich wielkościach: 50 i 100 MB, natomiast tym, którzy za granicą zamierzają intensywniej korzystać z internetu duże pakiety 500 MB, a nawet 1 GB.

Pakiety można aktywować:

  • wysyłając odpowiedniej treści SMS na numer 2601
  • poprzez stronę www.online.plus.pl
  • dzwoniąc do Działu Obsługi Klienta pod numer 2601(z telefonu w sieci Plus) lub 601102601 (z dowolnego telefonu).

Źródło: Plus

Wojtek Konopa, wyświetlono 3396 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum