Blog BazaTelefonów.pl
 

Nowa obudowa LifeProof dla iPhone 5

Gadżety 2013-07-10 09:12

iCorner - dział produktów konsumenckich Alstor – wprowadza do oferty produkty LifeProof  kompatybilne z iPhone’em 5. Obudowy są cieńsze i lżejsze od dotychczasowych rozwiązań, ale zachowały swoją podstawową funkcjonalność – chronią telefon przed zarysowaniami, wodą, kurzem, śniegiem i skutkami upadków.

LifeProof, producent wielokrotnie nagradzanych obudów na smartfony i tablety, wprowadził do sprzedaży najnowsze rozwiązanie – etui do iPhone’a 5.  Chroni ono telefon przed skutkami różnych nieoczekiwanych wydarzeń, na jakie jest narażony podczas codziennego użytkowania.

LifeProoffre został zaprojektowany w celu ochrony i wzmocnienia cieńszej i delikatniejszej konstrukcji iPhone'a 5. Obudowa została dostosowana do nowego modelu iPhone’a tak, aby zachować jego pełną funkcjonalność i zapewnić możliwość korzystania z wszystkich przycisków. Chroni gniazdo słuchawkowe i port ładowania, jednocześnie nie blokując dostępu do nich. Dodatkowo, zabezpiecza głośnik i mikrofon, poprawiając równocześnie jakość dźwięku, dzięki technologiom Clear Voice oraz Sound Enhancement System. Wizjer ze wzmocnionego szkła, powleczonego podwójną warstwą refleksyjną zapewnia wyjątkową jakość podwodnych zdjęć i filmów. 

LifeProoffre przeszedł niezależne testy laboratoryjne, potwierdzające zgodność z wojskowymi standardami ochrony przed uderzeniami i upadkamiz wysokości do 2 metrów, czego dowodem jest przyznany certyfikat MIL-STD-810. Posiada także certyfikat szczelności IP-68, dotyczący ochrony przed wodą, brudem i śniegiem – iPhone w obudowie można zanurzyć w wodzie do głębokości 2 metrów.Każda obudowa LifeProof, zanim trafi do rąk użytkownika, przechodzi test szczelności w fabryce. Przy tak dobrej ochronie, LifeProoffre zwiększa grubość telefonu tylko o 1,5 mm i waży jedynie 29,8 gram.  Obudowa występuje w 2 wersjach kolorystycznych: czarnej i białej.

Dostępne akcesoria sprawiają, że użytkownicy iPhone’ów mogą zabrać swoje telefony dosłownie wszędzie. Praktyczna opaska na ramię z mocowaniem do obudowy, wyposażona w antypoślizgowe wkładki, jest idealna nie tylko dla biegaczy czy surferów, ale również dla wszystkich osób, które lubią być w ciągłym ruchu. Uchwyt na kierownicę umożliwia natomiast zabranie telefonu na każdą wycieczkę rowerową.

Obudowa LifeProoffre dostępna jest już w sprzedaży w sklepach  na terenie całej Polski w cenie 299 PLN. Więcej informacji o produktach LifeProof na stronie www.icorner.pl

Źródło: Alstor

Wojtek Konopa, wyświetlono 3161 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum