Blog BazaTelefonów.pl
 

Tablet w prezencie za przejście do T-Mobile

Operatorzy 2013-07-10 13:57

Od 11 lipca w sklepie internetowym T-Mobile dostępna jest nowa oferta dla klientów przenoszących numer. Dzięki niej klient, zawierający umowę w sklepie internetowym T-Mobile oprócz wybranego smartfona otrzyma w prezencie tablet.

Nowa oferta T-Mobile jest dostępna wyłącznie w sklepie internetowym dla klientów przenoszących numer abonamentowy od innego operatora. Umowa w tej propozycji jest zawierana na 24 miesiące, a klienci oprócz wybranego przez siebie telefonu, otrzymają od T Mobile w prezencie nowoczesny tablet Prestigio PMP5870C.

W ofercie dostępne są 4 opcje abonamentu. W najniższym klient otrzymuje pakiet 500 minut do wszystkich sieci, które wymieniają się na SMS-y i MMS-y oraz 1 GB danych na swobodne korzystanie z Internetu w wybranym smartfonie. W najlepszej opcji klient otrzymuje nielimitowane rozmowy do wszystkich sieci oraz większy pakiet danych.

Klienci decydując się na jeden z abonamentów mogą rozszerzyć pakiet dostępnych w nim usług o dodatkowe opcje już od 1,99 zł za każdą z nich. Do wyboru mają pakiet 100 000 SMS/MMS, Sieć Rodzinną w grupie 2- lub 4-osobowej, czy dodatkowy pakiet nielimitowanych rozmów w T-Mobile lub do wszystkich sieci krajowych.

Szczegóły oferty będą dostępne od 11 lipca br. na stronie www.t-mobile.pl.

Źródło: T-Mobile

Wojtek Konopa, wyświetlono 3510 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum