Blog BazaTelefonów.pl
 

GG dostępne na najnowszym systemie smartfonów BlackBerry

Aplikacje 2013-07-19 10:24

Najnowsza platforma mobilna BlackBerry 10 dla smartfonów wzbogaciła się o dedykowaną wersję komunikatora GG (d. Gadu-Gadu). Użytkownicy mogą korzystać z pełni możliwości GG. To kolejne wydanie popularnego komunikatora na urządzenia tego producenta i pierwsze na nową platformę mobilną kanadyjskiej firmy BlackBerry. Aplikację można pobrać bezpłatnie.

GG na najnowszy system mobilny BlackBerry 10 pozwala na prowadzenie rozmów tekstowych z jedną osobą lub wieloma naraz w szybki i łatwy sposób, będący doskonałą alternatywą np. dla płatnych SMS-ów. Wachlarz możliwości jest jednak o wiele bogatszy i pozwala na wykorzystanie możliwości Internetu i czerpanie radości wspólnie ze znajomymi. Dzięki aplikacji można dzielić się plikami, wysyłać zdjęcia, przechowywać pliki w GG dysku o pojemności 5 GB. Dostęp do katalogu publicznego pozwala wyszukać znajomych i nawiązać nowe znajomości. Dużym ułatwieniem nie tylko dla początkujących użytkowników jest możliwość założenia nr GG bezpośrednio z wersji mobilnej.

Aplikacja umożliwia wspólne granie w popularne gry (Szachy, Tysiąc, Statki, Warcaby, Kółko i Krzyżyk, Spadalec, Poker).

GG w komórce:

Mobilne wersje komunikatora GG cieszą się w dobie rosnącej popularności smartfonów dużym zainteresowaniem.

GG w komórce to stały kontakt ze znajomymi, nawet poza domem i dostępem do komputera stacjonarnego. Aplikacja cieszy się niezmienną popularnością. Miesięcznie ze wszystkich wersji mobilnych GG korzysta już ponad 1,5 miliona użytkowników i liczba ta stale rośnie.

Zarówno w AppStore (sklepie z aplikacjami dla systemu iOS urządzeń Apple), Google Play (sklepie z aplikacjami dla systemu Android firmy Google), jak i Marketplace (sklepie z aplikacjami na Windows Phone firmy Microsoft), czy Nokia Store i AppWorld, GG znajduje się na wysokich miejscach w kategorii „Najlepsze bezpłatne”. Z GG na komórkę korzystać mogą posiadacze urządzeń z systemami: BlackBerry, Android, iOS, WindowsPhone, Symbian i JavaME.

Więcej o GG: http://gg.pl/info

Ewentualne koszty przesyłania danych podczas korzystania z aplikacji mogą zależeć od operatora telefonii komórkowej i/lub planu taryfowego.

Aplikacja jest bezpłatna i można ją pobrać z: http://appworld.blackberry.com/webstore/content/121200

Więcej o BlackBerry 10:

 • BlackBerry 10 to bezpieczna i niezawodna platforma, działająca i reagująca płynnie i szybko. Wyróżnia się nowoczesnym intuicyjnym interfejsem, sterowanym przy użyciu gestów. Sprzyja mobilnemu stylowi pracy oraz ułatwia udostępnianie materiałów, ucząc się i adaptując do potrzeb użytkownika – między innymi dzięki poniżej opisanym funkcjom:
   
 • Zawsze dostępny BlackBerry Hub to centralne miejsce do zarządzania całą komunikacją – pocztą osobistą i służbową, wiadomościami, a także aktualizacjami i powiadomieniami z mediów społecznościowych.
   
 • BlackBerry Flow umożliwia płynne przechodzenie pomiędzy funkcjami i aplikacjami, ułatwiając i przyspieszając wykonywanie różnych zadań.
   
 • Klawiatura dostosowuje się do potrzeb użytkownika – uczy się używanych przez niego słów oraz sposobu ich wykorzystania, a następnie podpowiada je jednocześnie w 3 językach (w tym w języku polskim), umożliwiając szybsze i bardziej bezbłędne pisanie.
   
 • Technologia BlackBerry Balance w elegancki sposób zabezpiecza aplikacje oraz dane firmowe i oddziela je od materiałów osobistych w urządzeniach BlackBerry.
   
 • BlackBerry Remember integruje notatki, zadania i wiele innych elementów. Pomaga w porządkowaniu informacji w smartfonie i przypisywaniu ich do różnych projektów lub pomysłów.
   
 • Technologia BlackBerry Safeguard chroni informacje użytkownika i jego firmy.
   
 • W sklepie BlackBerry World dostępnych jest już ponad 100 000 aplikacji na BlackBerry 10.

Źródło: Blackberry

Wojtek Konopa, wyświetlono 3698 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum