Blog BazaTelefonów.pl
 

„Pomoc Mierzona Kilometrami” wkracza w III etap

Operatorzy 2013-07-23 09:39

Akcja T-Mobile „Pomoc Mierzona Kilometrami” trwa, zbliżając się powoli do półmetka. Poprzedni – drugi etap akcji udało się zakończyć wielkim sukcesem. Uczestnicy akcji podkręcili licznik kilometrów do wymaganych 13 milionów! Tym imponującym wynikiem wywalczyli dla niepełnosprawnych dzieci kolejne 90 tys. Czas na kolejne kilometrowe wyzwanie, w zamian za które, dzięki T-Mobile, do puli złotówek dorzucone zostanie aż 110 tys.

21 lipca wystartował III etap akcji „Pomoc Mierzona Kilometrami”. Dzięki jej organizatorowi - T-Mobile, do tej pory na wsparcie niepełnosprawnych dzieci udało się zebrać już 210 tys. zł, a to dopiero koniec drugiego z siedmiu etapów tego sportowego projektu! Jeśli za dwa tygodnie, w sobotę 3 sierpnia licznik kilometrów wskaże 18 milionów, do puli tej trafi kolejne 110 tys. zł!

Wielkie zbieranie kilometrów rozkręciło się na dobre. Od początku trwania akcji uczestnicy wspólnie okrążyli Ziemię już pond 300 razy, spalając przy tym prawie 700 milionów kalorii. Ich wysiłek liczy się podwójnie, bo dbając o siebie walczą również o aktywne życie dla niepełnosprawnych dzieci. Tylko w drugim etapie do akcji dołączyło kolejnych 10 tysięcy osób, a z każdym dniem liczba uczestników róśnie. Walczmy i dajmy z siebie wszystko, każdy kolejny kilometr jest wart coraz więcej – stawki za kolejne etapy wciąż rosną. Pierwszy wakacyjny miesiąc akcji już za nami, ale dołączyć do niej można w dowolnym momencie. Wszystko, co trzeba z siebie dać, by dorzucić kilka kilometrów do wspólnej puli, to zainstalowanie na smartfonie bezpłatnej aplikacji Endomondo, która zlicza dystanse zarejestrowane podczas wybranych form aktywności fizycznej – spacerowania, biegania, jazdy na rowerze, rolkach, a także aktywności na wózku inwalidzkim. Wychodźmy z domów, korzystajmy z pięknej pogody i zbierajmy kilometry, które pomogą nam zyskać dobrą kondycję i samopoczucie, a niepełnosprawnym dzieciom – podopiecznym Fundacji TVN Nie Jesteś Sam szansę na aktywność fizyczną.

W zbieraniu kilometrów pomaga coraz liczniejsze grono znanych i lubianych – w przeciągu ostatnich dwóch tygodni do akcji włączyła się m.in. Dorota Gardias, która na plaży w Szczecinku zachęcała wszystkich do włączenia się w tą dobroczynną inicjatywę. Wielką zbiórkę kilometrów wspierają również partnerzy akcji: Telewizja TVN, Radio ZET, Grupa Onet, Endomondo oraz Samsung Galaxy S4. Szczegóły na temat inicjatywy dostępne są na stronie www.kilometrami.pl.

Źródło: T-Mobile

Wojtek Konopa, wyświetlono 3239 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum