Blog BazaTelefonów.pl
 

mophie – drugie życie dla iPhone’a

Gadżety 2013-07-23 10:58

mophie to stylowe obudowy ze zintegrowaną baterią, dzięki którym iPhone może działać minimum dwa razy dłużej. To także kompaktowe akumulatory zewnętrzne, ładowane poprzez złącze USB, które współpracują z większością urządzeń mobilnych, w tym z nawigacją, czytnikami e-booków, a nawet z aparatami kompaktowymi.

mophie zapewnia zastrzyk energii niezwykle przydatny w podróży czy delegacji. Obudowy ze zintegrowaną baterią z serii Juice Pack Air, Plus i Helium to stylowe, idealnie dopasowane, etui do iPhone’a, które w zależności od modelu zapewniają od 100 do 120 proc. więcej mocy. W praktyce oznacza to nawet dwa razy więcej SMS-ów, rozmów i dłuższy czas korzystania z Internetu.

mophie Juice Pack Pro to z kolei połączenie wytrzymałości z żywotną baterią. Zintegrowana osłona ekranu oraz szczelna konstrukcja zapewniają odporność na kurz, brud, zachlapanie i wstrząsy, potwierdzoną testami wytrzymałościowymi armii Stanów Zjednoczonych -MIL-STD-810. To również etui zapewniające aż 150 proc. (2500 mAh) więcej mocy.
 
Dla użytkowników smartfonów innych producentów, mophie przygotowało zestaw baterii zewnętrznych z serii Juice Pack Power station dostępnych w trzech kategoriach – Power station, Power station Mini i Power station Duo. Najmniejsza bateria o rozmiarach karty kredytowej to moc równa Juice Pack Pro. Regularny Powerstation to 4000 mAh, czyli prawie trzy razy dłuższa żywotność baterii.

Na szczególną uwagę zasługuje największy z akumulatorów zewnętrznych mophie – Power station Duo. Jego pojemność to 6000 mAh, a dwa wyjścia do ładowania sprawiają, że tym niewielkim gadżetem jesteśmy w stanie doładować nawet konsolę do gier.

Wszystkie akcesoria mophie cechuje duża wydajność prądowa (od 1 do 2.1 A), ,dzięki czemu czas ładowania jest skrócony do minimum.mophie to także prosty sposób użycia – wystarczy podłączyć smartfona do wybranego produktu, by cieszyć się dodatkową energią.
Produkty mophie dostępne są na terenie całej Polski w cenach od 199 do 399 złotych.

iCorner - dział produktów konsumenckich Alstor – jest jedynym dystrybutorem baterii zewnętrznych oraz obudów mophie na terenie Polski.

Źródło: Alstor

Wojtek Konopa, wyświetlono 3402 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum