Blog BazaTelefonów.pl
 

Multimedialny, superfunkcjonalny Pentagram Quadra 7 w T-Mobile

Gadżety 2013-07-24 14:41

T-Mobile wprowadza do oferty kompaktowy i bardzo funkcjonalny tablet Pentagram Quadra 7 Ultra Slim. Będzie on dostępny m.in. w bardzo popularnej wśród klientów ofercie dwóch tabletów za złotówkę. Nowy tablet będzie można również kupić w ofercie ze smartfonem lub wybranych taryfach blueconnect.

Tablet Pentagram Quadra 7 Ultra Slim (P5350) wzbogaci wszystkie oferty T-Mobile, w których do tej pory klienci otrzymywali tablet Prestigio PMP5870C. W ofertach multimedialnych z tabletem, multimedialnej okazji z tabletem dla przenoszących numer w sklepie internetowy T-Mobile, a także smartfonowej okazji z tabletem w większości opcji abonamentowych tablet dostępny jest za 1zł.

W ofercie DuoPack, czyli dwóch tabletów za złotówkę, która cieszy się bardzo dużą popularnością, klienci będą mogli teraz wybrać jeden z dwóch zestawów z opłatą początkową za urządzenia w wysokości 1 zł: dwa tablety Pentagram Quadra 7 Ultra Slim lub dwa tablety Prestigio Ultra Duo. Przy zakupie każdego z zestawów klienci otrzymają router ZTE MF60, który pozwala na bezprzewodowe podłączenie do Internetu tabletów lub innych urządzeń. Oferta przewiduje 10GB transferu danych w ramach abonamentu w wysokości 59,90zł, przy umowie zawieranej na 24 miesiące.

Pentagram Quadra 7 Ultra Slim łączy wysoką mobilność z bardzo dużą funkcjonalnością. Niewielka waga urządzenia – 270g, a także rozmiar 7-calowego, dotykowego, panoramicznego ekranu w technologii HD IPS (1280x800) zapewniają pełen komfort użytkowania. Tablet wyposażony jest w czterordzeniowy procesor (1,2 GHz), posiada 1GB pamięci RAM oraz pamięć wewnętrzną o wielkości 8GB, a wszystko to obsługiwane przez system operacyjny Android 4.1 JellyBean. Urządzenie posiada wyjście mini HDMI, mikro USB oraz czytnik kart mikro SD do 32 GB. Tablet bez problemów odtwarza filmy Full HD i posiada dwie kamery: tylną 2 Mpix i przednią 0,3 Mpix. Jest to w pełni nowoczesne, multimedialne urządzenie, które doskonale sprawdzi się zarówno do pracy, jak i rozrywki.

Źródło: T- Mobile

Wojtek Konopa, wyświetlono 3598 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum