Blog BazaTelefonów.pl
 

Przedłuż abonament nawigacy NaviExpert

Aplikacje, GPS 2013-07-25 15:56

NaviExpert wprowadza program „Przedłuż sobie”, którego celem jest nagradzanie najaktywniejszych użytkowników nawigacji. Zasady są proste - każda godzina jazdy z NaviExpert wraca do użytkownika w postaci dwóch dodatkowych godzin, które sumują się w ramach dodatkowego abonamentu  „NaviExpert Extra”.

Jak sobie przedłużyć?
Aby wziąć udział w programie „Przedłuż sobie” należy posiadać najnowszą wersję aplikacji NaviExpert 8.3 wraz z aktywnym abonamentem nawigacyjnym – NaviExpert bezpłatny test 7 dni, NaviExpert 1 miesiąc, 1 rok lub 24 miesiące. By przystąpić do programu należy postępować zgodnie z instrukcją podaną na stronie www.naviexpert.pl/przedluzsobie.

To pierwsza edycja programu. Mogą w niej wziąć udział użytkownicy NaviExpert korzystający z aplikacji pobranej ze strony getne.pl dla systemu operacyjnego Android. W kolejnych edycjach program zostanie poszerzony o użytkowników pozostałych systemów operacyjnych.
 
Dłuższy lepszy
Użytkownicy biorący udział w programie będą klasyfikowani w Rankingu Najdłuższych. Osoby z najdłuższymi abonamentami NaviExpert Extra otrzymają atrakcyjne nagrody, m.in. smartfon Grand X In od ZTE, wyposażony w wydajny procesor Intel Atom, 4.3-calowy wyświetlacz oraz przydatne funkcje, takie jak DLNA, która pozwalać zmienić smartfona np. w pilota do telewizora. Do zdobycia będą również lodówki samochodowe, alkomaty, rejestratory samochodowe oraz  licencje i gadżety samochodowe z logo NaviExpert.

Źródło: NaviExpert

Wojtek Konopa, wyświetlono 4199 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum