Blog BazaTelefonów.pl
 

GSmart Maya M1 v2 od Gigabyte

Telefony 2013-07-29 14:54

Firma Gigabyte przedstawia model GSmart Maya M1 v2, będący udoskonaleniem flagowego produktu. Urządzenie wyposażono w czterordzeniowy procesor o taktowaniu zegara 1.2 GHz. Zaimplementowano także najnowszą wersję systemu Android 4.2.

 

Na pokładzie nowego GSmarta znajdziemy mocny, czterordzeniowy procesor z zegarem 1.2 GHz odpowiedzialny za działanie podzespołów o zdecydowanie mniejszym poborze mocy. Dodatkową zaletą jest krótszy czas ładowania stron WWW, co umożliwi nam sprawniejsze korzystanie z przeglądarki. Szybszy procesor to również większa wielozadaniowość - od teraz użytkownicy smartfona Maya M1 v2 korzystając z wielu aplikacji jednocześnie nie będą martwić się o chwilowe zawieszenie czy spowolnienie pracy urządzenia. Miłośnicy gier zauważą na pewno wyraźną poprawę jakości wirtualnych zmagań.

Android 4.2 Jelly Bean daje możliwość korzystania z najnowszych aplikacji dostępnych na rynku, a ponadto zawiera poprawioną wersję niektórych programów, co usprawnia pracę urządzenia. Klawiatura umożliwiająca pisanie w trybie Swype przyspiesza wpisywanie tekstu, zaś aktualizacja funkcji Face Unlock pozwala na dokładniejsze i bardziej bezpieczne blokowanie telefonu. Program, będący rozszerzeniem aplikacji Android Google Search doskonale organizuje pracę, ułatwiając przy tym wykonywanie codziennych obowiązków. Ulepszenie modelu obejmuje również funkcję Google Now - osobistego asystenta, który potrafi odpowiadać na pytania użytkownika i służy pomocą podczas wyszukiwania informacji.

Smartfon Maya M1 v2 wyposażony jest w 4,5” wyświetlacz z matrycą IPS qHD, zapewniający doskonałą jakość obrazu oraz żywe kolory, co sprawia, że każda multimedialna rozrywka sprawi nam czystą przyjemność. Optymalna jasność i brak smużenia to kolejne zalety wyświetlacza wpływające na doznania podczas korzystania z urządzenia. Maya M1 v2 to również kompaktowy Dual Sim. Udogodnieniem dla osób chcących pogodzić życie prywatne z zawodowym jest implementacja dwóch kart SIM w jednym urządzeniu. Rozwiązanie to daje szansę korzystania zarówno z karty abonamentowej jak i pre paid do transferu danych, co w znacznym stopniu ułatwia podział zadań.

GSmart wychodzi naprzeciw oczekiwaniom amatorów fotografii. Maya M1 v2 posiada główny aparat o rozdzielczości 8MPx oraz przedni z matrycą 2MPx, umożliwiający odbywanie wideo rozmów. Został także wyposażony w funkcję wykrywania uśmiechu, polegającą na automatycznym wykonaniu zdjęcia po wykryciu w kadrze twarzy użytkownika. Przesuwając telefon wokół fotografowanego obiektu można wykonać zdjęcie pozwalające na oglądanie go z różnych perspektyw, co jest niewątpliwie zaletą podczas fotografowania pejzaży i architektury. Przedni aparat umożliwi nam również fotografowanie siebie z jak najlepszej strony. Funkcja Piękny Portret zamieni fotografię w doskonałej jakości zdjęcie, na którym Twoja cera nabierze naturalnego wyglądu.

Nowy Gsmart Maya M1 v2 jest stworzony na zasadzie kontrastu. Funkcjonalne wnętrze z wysokiej klasy komponentami zostało zamknięte w lekkiej, stylowo wykonanej obudowie z możliwością zmiany na inny kolor. Wymienne obudowy dostępne będą w trzech kolorach: białym, czerwonym i żółtym.

Cena: 899 zł

Producent wprowadzając model Maya M1 v2 obniżył jednocześnie cenę wersji dwurdzeniowej, dostępnej w sprzedaży od kwietnia.

Źródło: Gigabyte

Wojtek Konopa, wyświetlono 3591 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum