Blog BazaTelefonów.pl
 

LG G2 z dźwiękami przygotowanymi przez wiedeński chór

Ciekawostki, Telefony 2013-07-31 14:50

Najnowsze smartfony LG G2, których premiera odbędzie się już 7-go sierpnia w Nowym Jorku, będą wyposażone w dźwięki przygotowane przez słynny Wiedeński Chór Chłopięcy. Dzięki ścisłej współpracy pomiędzy LG Electronics a chórem, udało się przygotować serię dziewięciu harmonijnych dzwonków oraz pięciu dźwięków powiadomień i alarmów. Listę dzwonków uzupełniają cztery dodatkowe motywy muzyczne.

„LG zawsze dbało o to, by użytkownicy topowych smartfonów mogli cieszyć się wyjątkowymi dzwonkami,” – powiedział Dr. Jong-seok Park, prezes i dyrektor wykonawczy LG Electronics Mobile Communications. „Klasyczna muzyka, przygotowana przez znany na całym świecie Wiedeński Chór Chłopięcy, w pełni komponuje się ze smartfonem LG G2.”

LG od wielu lat podejmuje starania, by połączyć świat technologii z ludzką wrażliwością. Już w 2006 roku firma podjęła współpracę ze szwedzką grupą The Real Group, by stworzyć dźwięki dzwonków z użyciem ludzkich głosów. Natomiast w 2010 r. w smartfonach LG pojawiła się muzyka Ennio Morricone w wykonaniu orkiestry.

Wiedeński Chór Chłopięcy jest jednym z najstarszych i najsłynniejszych na świecie. Przez ponad 500 lat istnienia stał się trwałym symbolem Austrii i wizytówką Wiednia. Obecnie chór odbywa 300 koncertów rocznie, gromadząc w salach koncertowych całego świata ponad pół miliona słuchaczy.

Źródło: LG
 

Wojtek Konopa, wyświetlono 3437 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum