Blog BazaTelefonów.pl
 

Darmowy internet w smartfonach z systemem Android w Plusie

Operatorzy 2013-08-07 16:26

Wybrani posiadacze smartfonów z systemem Android w ramach rozpoczętego w sierpniu pilotażu będą mogli przez 3 miesiące korzystać z mobilnego internetu bez ponoszenia kosztów. Wystarczy, że zainstalują aplikację „Surfplus” i wyrażą zgodę na wyświetlanie reklam w trakcie korzystania z transmisji danych.

Od sierpnia wybrana do pilotażu grupa klientów Plusa, po zainstalowaniu na swoim smartfonie aplikacji „Surfplus” i zgodzie na wyświetlanie reklam,będzie mogła korzystać z darmowego dostępu do internetu. Aplikację można pobrać z Google Play lub ze strony podanej w treści SMS-a, którego otrzyma pilotażowa grupa użytkowników sieci Plus posiadających odpowiednie modele telefonów.

W trakcie korzystania z transmisji danych,po przekroczeniu określonego progu użycia lub po pewnym okresie, na ekranie telefonu będzie się pojawiała reklama. Po odczekaniu kilku sekund i kliknięciu na wyświetlający się przycisk „pomiń”,użytkownik będzie mógł dalej korzystać z internetu. Reklamy będą pojawiać się również w trakcie wejścia do internetu przy pomocy aplikacji bez użycia przeglądarki.Ikonka „Surfplus” pojawiająca się w lewym górnym rogu ekranu, będzie sygnalizowała włączenie internetu płatnego bądź darmowego.

W każdej chwili użytkownik ma możliwość powrotu do standardowego APN-u przy pomocy aplikacji lub samodzielnie zmieniając ustawienia. Reklamy przestaną się wówczas pojawiać,  a do rachunku zostaną dopisane standardowe koszty internetu.

Informacje na temat sposobu działania usługi oraz o tym, jak ją aktywować, znajdują się na stronie www.surfplus.pl

Źródło: Plus

Wojtek Konopa, wyświetlono 3440 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum