Blog BazaTelefonów.pl
 

PhotoFast – zwiększone bezpieczeństwo i pamięć dla iPhone’a

Gadżety 2013-08-09 10:10

Firma PhotoFast jest znana przede wszystkim z niezwykłych dysków zewnętrznych i-FlashDrive HD, zapewniających transfer danych między urządzeniami Apple a PC, bez konieczności korzystania z iTunes. Od niedawna w ofercie producenta dostępne są dwa kolejne urządzenia – podstawka Lightning oraz adaptery do kart microSD.

Podstawka Lightning to produkt, który nareszcie pozwoli użytkownikom iPhone’a uchronić gniazda przed ewentualnymi wygięciami, a sam telefon przed upadkami ze stacji dokujących.

Do tej pory, za każdym razem, kiedy iPone umieszczany był w 30-pinowych gniazdach, lekko wystawał i nie był niczym osłonięty. Podstawka Lightning rozwiązuje ten problem dzięki podpórce, która podtrzymuje smartfona. Dodatkowo, jest kompatybilna z większością obudów doiPhone’a dostępnych na rynku.

Drugim produktem wprowadzonym na polski rynek są adaptery microSD, które można podłączyć do MacBookAir 13”, MacBook Pro 13”/15” oraz MacBookRetina 15”. Dzięki nim zwiększa się  pojemność dysku MacBooka, bez konieczności jego rozbudowy bądź korzystania z dużych dysków zewnętrznych – adapter kart microSD mieści się w kieszeni.

Adaptery kart microSD oraz podstawki Lightning dostępne są na terenie całej Polski w cenach 99 i 69 PLN. Lista sklepów znajduje się na stronie www.icorner.pl

Jedynym dystrybutorem produktów PhotoFast w Polsce i właścicielem marki iCorner jest Alstor (www.alstor.pl)

Źródło: iCorner.pl

Wojtek Konopa, wyświetlono 3288 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum