Blog BazaTelefonów.pl
 

Cooler Master DUO

Gadżety 2013-08-13 12:45

Cooler Master zaprezentował DUO - uniwersalne rozwiązanie będące połączeniem funkcjonalnej podstawki przeznaczonej dla iPada oraz praktycznej stacji dokującej dla iPhone.

Dwa w jednym
Najnowsza konstrukcja opracowana przez inżynierów Cooler Master to bardzo ciekawa propozycja przeznaczona dla użytkowników produktów firmy Apple. Na co dzień DUO doskonale sprawdzi się jako podstawka dla iPadów, która wyróżnia się na tle konkurencyjnych rozwiązań oryginalnym designem oraz niespotykaną funkcjonalnością. Wystarczy tylko wysunąć wewnętrzną część DUO aby zyskać pełnowartościową stację dokującą dla iPhone 4, 4S lub 5. Ponadto DUO wyposażona jest w pomysłowy system wyprowadzenia kabli słuchawek i zasilania, dzięki czemu zyskujemy porządek oraz dodatkową przestrzeń na biurku. Sama podstawka wykonana jest z wysokiej jakości aluminium z gumowymi zakończeniami, co zapewnia bardzo dobrą stabilność oraz ochronę tabletu przed zarysowaniem.

Funkcjonalność i ergonomia
Dodatkową zaletą stacji dokującej jest specjalna przestrzeń umożliwiająca ukrycie drobnych przedmiotów, takich jak kabel zasilający czy zestaw słuchawkowy. Z funkcji tej, która pozwala na szybki i łatwy dostęp do najczęściej używanych akcesoriów dla smartfona, z pewnością ucieszą się osoby dużo podróżujące.

Korzystając z DUO możemy również znacznie zwiększyć synergię oraz efektywność współpracy pomiędzy telefonem, tabletem i komputerem. Dzięki podstawce iPad może posłużyć jako dodatkowy ekran dedykowany do wyświetlania wykresów, notatek czy stron internetowych, co znacznie zwiększy komfort naszej pracy.

Podstawka Cooler Master DUO dostępna jest w sprzedaży w sugerowanej cenie brutto wynoszącej 229 zł. Produkt objęty jest 24-miesięcznym okresem gwarancyjnym.

Źródło: Cooler Master

Wojtek Konopa, wyświetlono 3383 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum