Blog BazaTelefonów.pl
 

Fenomen interaktywnego magazynu – Mannish na Twoim tablecie

Aplikacje 2013-08-28 11:31

Animacje, filmy wideo i hiperłącza – interaktywne czasopisma oferują czytelnikom o wiele więcej, niż zwykły tekst. Sierpniowe wydanie magazynu Mannish to nie tylko ciekawe treści, ale także innowacyjne rozwiązania technologiczne.

Mannish to czasopismo dla ludzi odważnych, z pasją i chęcią rozwoju. Siłą magazynu jest nie tylko treść, ale również jego multimedialny aspekt. - Artykuły wzbogaciliśmy o elementy interaktywne, które stanowią dobre uzupełnienie dla słowa pisanego. To zdecydowanie odróżnia nasz magazyn od „papierowej” konkurencji – przekonuje Adam Niewiadomski, redaktor naczelny Mannish.

Więcej niż tekst
Z artykułu o Maserati GranTurismo Sport dowiemy się nie tylko, jak potężną mocą dysponuje to auto, ale także posłuchamy jak brzmi jego silnik i zobaczymy, jak prezentują się w działaniu jego reglektory. Redakcja testowała także Hyundaia i40 i przedstawiła motocykl Honda Goldwing GL 1800 – w artykule można nawet obejrzeć wideo dotyczące tego modelu.

Dla osób, które interesują się fotografią został przygotowany interaktywny artykuł dotyczący makrofotografii. Wskazówki i patenty dotyczące tej dziedziny fotografii ukazują się po dotknięciu odpowiednich punktów na wyświetlaczu tabletu.

- Taka forma magazynu to nowość na polskim rynku. Chcieliśmy, aby Mannish przyciągał zarówno wysokim poziomem treści, jak i sposobem jej przekazywania – wyjaśnia redaktor naczelny pisma. - Taka formuła się sprawdza, a nasz magazyn pobiera coraz więcej osób.

O czym mowa
- Magazyn stworzyliśmy z myślą o mężczyznach z pasją, którzy nie boją się ryzyka i nowych wyzwań – mówi Adam Niewiadomski. - Prezentujemy w nim sposoby aktywnego spędzania czasu, opisujemy ciekawe hobby. Dbamy o to, by proponowane przez nas treści były aktualne i na najwyższym poziomie.

Tematy poruszane w magazynie to nie tylko motoryzacja czy sport. W sierpniowym numerze znajdziemy wskazówki dotyczące odpowiedniego odżywiania, które zainteresują zarówno bywalców siłowni, jak i zwolenników zdrowego trybu życia.

Mannish to również wywiady i prezentacje wyjątkowych mężczyzn. W lipcowym numerze gwiazdą był Krzysztof Hołowczyc. W sierpniu jest nim Richard Branson - genialny przedsiębiorca i... niepoprawny marzyciel. Artykuł dotyczący Bransona zawiera wiele ciekawostek z życia miliardera a przy tym dokładnie opisuje jego ścieżkę kariery.

Redakcja magazynu wybrała się też w podróż camperem do Włoch. Przeżycia zostały opisane w magazynie i opatrzone komentarzami, które ułatwią samodzielne zaplanowanie takiej wyprawy.

Gdzie i za ile
Mannish to dedykowany na tablety darmowy magazyn, który jest dostępny zarówno w sklepie Google Play, jak i App Store. Aby ściągnąć najnowszy numer, należy najpierw pobrać aplikację dedykowaną systemowi iOS lub Android.

O magazynie:
Mannish to darmowy lifestylowy magazyn dla mężczyzn dedykowany na tablety. Można go pobrać w sklepie App Store oraz Google Play.

Źródło: Mannish

Wojtek Konopa, wyświetlono 3347 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum