Blog BazaTelefonów.pl
 

Na powroty z wakacji i wrześniowe korki – tańszy NaviExpert

Aplikacje, GPS 2013-08-30 11:53

Z okazji ostatnich dni wakacji i wzmożonych korków, które czekają na kierowców już od początku września, dostawca nawigacji NaviExpert przygotował specjalną promocję.

 

Tylko do poniedziałku, 2 września roczny abonament na Polskę można kupić z 30% rabatem. Promocja dotyczy zakupu abonamentu NaviExpert Polska 12 miesięcy w cenie 69 zł zamiast 99 zł  za pośrednictwem serwisu www.naviexpert.pl.

Nawigacja NaviExpert przyda się nie tylko przy planowaniu powrotów z wakacji, ale także będzie doskonałym wsparciem dla kierowców, którzy już od poniedziałku, zwłaszcza w dużych miastach, będą musieli zmierzyć się z korkami. Wtedy to nastąpi tzw.  „korkowy efekt motyla” - odwrotny do tego, który występował podczas wakacji. W tym przypadku niewielkie zwiększenie liczby samochodów powyżej standardowej wielkości zaowocuje wyraźnym zmniejszeniem szybkości jazdy. 

- Jak wynika z prognoz NaviExpert, popartych analizą sytuacji na drogach we wcześniejszych sezonach pourlopowych, kierowcy zwolnią o ok. 10 proc.  w stosunku do tego jak jeździło się przed wakacjami. Można więc prognozować, że w pierwszych dniach września czeka nas drogowy horror. Przyzwyczajeni do wakacyjnej swobody kierowcy będą musieli zmierzyć się ze spadkiem średnich prędkości w centrach miast nawet o 1/3 w stosunku do okresu wakacyjnego– tłumaczy Adam Bąkowski, Prezes Zarządu NaviExpert.

Nie testowałeś? Przetestuj za darmo!
Osoby, które nie korzystały jeszcze z nawigacji NaviExpert dla systemów Android, Symbian, Java, Bada lub Windows Mobile mogą ją pobrać wpisując w przeglądarce internetowej telefonu adres getne.pl. Po zainstalowaniu aplikacji będą mogły skorzystać z bezpłatnego tygodniowego testu. Darmowy test nawigacji jest także dostępny dla użytkowników telefonów z systemami Windows Phone (aplikacja do pobrania z Windows Phone Marketplace) oraz iOS (do pobrania z App Store Apple).

Źródło: NaviExpert

Wojtek Konopa, wyświetlono 3589 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum