Blog BazaTelefonów.pl
 

Magic Cube Epic - prawdziwie Epicki gadżet

Gadżety 2013-09-02 10:18

Po sukcesie, jaki odniosła klawiatura Magic Cube firmy Celluon, przyszedł czas na nowszą, ulepszoną wersję „magicznej klawiatury” o wdzięcznej nazwie Epic. Nie ma co ukrywać, jej funkcje naprawdę takie są.

Przede wszystkim – rozmiar. Magic CubeEpic jest mikroskopijny w porównaniu ze swoim poprzednikiem oraz urządzeniami konkurencji. Na rynku nie ma drugiego tak małego urządzenia z tyloma wbudowanymi funkcjami.

W pierwszej wersji, Magic Cube był tylko klawiaturą laserową. Epic wprowadza także funkcję kontroli kursora myszki za pomocą palców, co zdecydowanie ułatwia pracę i umożliwia pozbycie się dodatkowych urządzeń, które muszą stać na stole w pracy lub które musimy zabierać ze sobą w podróż.
 
Magic CubeEpic śledzi ruch palców, pozwala na przybliżanie i oddalanie obrazu, a co najważniejsze – współpracuje zarówno z platformą MAC, jak również PC.

Dzięki funkcji synchronizacji Magic CubeEpic przez Bluetooth, urządzenie jest w stanie połączyć się praktycznie z każdą platformą dostępną w sprzedaży.

Klawiatura laserowa firmy Celluon jest kompatybilna z systemami: Android 4.0, Windows XP, iOS 4.0, Blackberry 10 i ich nowszymi odpowiednikami.

Klawiatura Magic CubeEpic jest dostępna na terenie całego kraju. Cena detaliczna wynosi 549PLN.

iCorner - dział produktów konsumenckich Alstor – jest jedynym dystrybutorem produktów Magic CubeEpic na terenie Polski.

Źródło: iCorner.pl

Wojtek Konopa, wyświetlono 3351 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum