Blog BazaTelefonów.pl
 

SkyCash z biletami komunikacji miejskiej w Poznaniu

Inne 2013-09-02 13:33

Pasażerowie komunikacji miejskiej w Poznaniu mogą już kupować bilety za pomocą SkyCash. Aplikacja daje też dostęp do innych działających w regionie usług, jak płatności komórką za przejazdy Kolejami Wielkopolskimi czy kupowanie biletów do Multikina z możliwością samodzielnego wyboru miejsc.

Poznań to kolejne miasto, którego mieszkańcy mogą kupować bilety komunikacji za pomocą SkyCash - systemu płatności przez komórkę. Zakupu można dokonać w każdym miejscu, 24 godziny na dobę, bez odliczania drobnych czy szukania otwartego punktu sprzedaży. Aplikacja pozwala ponadto kupić w ramach jednej transakcji nawet kilkadziesiąt biletów tego samego rodzaju, dzięki czemu może być przydatnym rozwiązaniem dla szkół, zorganizowanych wycieczek czy grup znajomych. Pasażerowie nie muszą też pamiętać o regularnym zasilaniu konta. Do SkyCash można w każdej chwili podłączyć kartę MasterCard lub Visa, dzięki czemu płatności będą realizowane bezpośrednio z konta bankowego.

Płatności SkyCash za bilety komunikacji miejskiej działają już w ponad 20 miastach na terenie całej Polski. Z rozwiązania korzystają zarówno duże aglomeracje, np. Wrocław, Łódź, czy Warszawa, jak i mniejsze miejscowości. SkyCash jest też dobrze znanym wielu poznaniakom, którzy mogą za jego pomocą płacić za przejazdy Kolejami Wielkopolskimi, kupować bilety do Multikina czy wypłacać gotówkę z bankomatów.

W Poznaniu za pomocą SkyCash można kupować bilety jednoprzejazdowe, czasowe oraz krótkookresowe, w tym również 7-dniowe. Ich ceny są takie same, jak w tradycyjnych punktach sprzedaży.

Źródło: SkyCash

Wojtek Konopa, wyświetlono 3271 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum