Blog BazaTelefonów.pl
 

T-Mobile wraz z Heyah wprowadzają nową, elastyczną ofertę

Operatorzy 2013-09-09 13:16

Z dniem 9 września T-Mobile na kartę wprowadza nową, elastyczną ofertę, którą każdy użytkownik będzie mógł dopasować idealnie do swoich potrzeb.

Klienci do wyboru mają 3 opcje:
- 0zł za rozmowy w T-Mobile i Heyah, 
- 0zł za SMSy do wszystkich sieci 
- 0zł za Internet w telefonie. 
 
Wybierając jedną z nich, Klienci mogą bezpłatnie rozmawiać, SMS-ować lub surfować przez cały okres ważności konta, nawet przy stanie 0zł na koncie.
Klient ma możliwość zmiany wybranej opcji. Oznacza to, że w dowolnym momencie wiodącą opcją może stać się inna lepiej odpowiadająca jego potrzebom. Nowe podejście do rozliczania usług to oszczędność i jasne reguły. 
 
To dopiero początek nowości, startuje także nowa oferta dla tych którzy pragną korzystać z Internetu bez obaw o koszty. To nowy pakiet startowy Internet na kartę w T-Mobile z 500 MB na start skierowany do użytkowników laptopów i tabletów. 
 
Pakiet startowy zawiera aktywną Ofertę Internet 250 MB na dzień:
- W każdym dniu, w którym Klient korzysta z Internetu otrzyma 250 MB na transfer danych za jedyne 2 zł dziennie;
- Opłata Dzienna pobierana jest z konta tylko w dniu, w którym Klient korzysta z Internetu.
- Po przekroczeniu 250 MB Klient nadal korzysta z Internetu (przy zwolnionej prędkości transferu danych) bez dodatkowych kosztów do końca dnia.
 
Klienci mogą korzystać z dodatkowych pakietów obniżających koszty i pozwalających jeszcze dokładniej dopasować ofertę do indywidualnych potrzeb.
Pakiet danych 250MB na 1 dzień kosztuje zaledwie 2 zł. Pakiety 30 dniowe to koszt odpowiednio: 10 złotych za 1 GB, 20 zł. za 3 GB i 30 zł. za 6 GB. 
 
Klienci mogą aktywować również, pakiet 1000 SMSów do wszystkich sieci na 30 dni za 10 złotych, lub do T-Mobile i Heyah za 5 zł. Dostępne są również pakiety 120 i 600 minut do T-Mobile i Heyah lub 30 i 60 minut do wszystkich, w cenie odpowiednio 5 i 10 zł. 
Pakiety obowiązują przez miesiąc od momentu uruchomienia i naliczane są cyklicznie, o ile klient z nich nie zrezygnuje. 
 
Wraz z wprowadzeniem nowej oferty do sprzedaży trafiają nowe startery T-Mobile na kartę oraz Internet na kartę w T-Mobile przygotowane w nowej wizualizacji. Na rynek trafi również zestaw Internet na kartę w T-Mobile z modemem Huawei E3131 w cenie 99zł.
 
Od 9 września obowiązują również nowe zasady doładowań. Obecnie kwoty 5-9 zł. przedłużają ważność konta o 5 dni; 10-24 zł. o 10 dni; 25-49 zł. o 31 dni, a 50-100 zł. o 100 dni
Obecni Klienci, jak również Klienci którzy zakupią dowolny starter dostępny w sieci sprzedaży mogą w każdej chwili zmienić swoją dotychczasową ofertę na nową taryfę. 
 

 Źródło: T-Mobile

Mateusz Syzdek, wyświetlono 3592 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum