Blog BazaTelefonów.pl
 

Nexus 5 przyłapany w Federalnej Komisji Łączności

Telefony 2013-09-13 10:55

Wyciekły zdjęcia nowego Nexusa 5, który zagościł w FCC (Federalnej Komisji Łączności). Każdy nowy smartfon, który ma być dopuszczony do sprzedaży musi przejść testy i zostać zatwierdzony przez tą właśnie komisję.

 Nowy następca Nexusa 4 prawdopodobnie już niebawem zagości na rynku, a od konferencji Google może dzielić nas już tylko kilka tygodni. Ze zdjecia możemy wywnioskować, że producentem Nexusa znowu bedzie LG, który wykonał bardzo dobrą pracę, przy produkcji porzedniego smartfonu od Google - Nexusa 4.

Tył smartfonu prezentuje się ciekawie i wydaje się być podobny do niedawno zaprezentowanej wersji Nexusa 7. W przeciwieństwie do swojego poprzednika tylnia klapka Nexusa 5 prawdopodobnie została wykonana z plastiku.
 
Przednia część smartfona wygląda niemal identycznie jak w Nexusie 4. Boczne ramki ekranu zostały pomniejszone, co może wskazywać na użycie nieco wiekszego wyświetlacza wzgledem poprzednika.
 
Prawdopodobnie Nexus 5 bedzie posiadał identyczne lub podobne podzespoły co flagowy model LG G2 i zostanie wyposażony w nową wersję Android 4.4 Kit-Kat.
 
Jak uważacie czy nowy Nexus 5 powtórzy sukces swojego poprzednika?
 
Źródło: engadget.com

Mateusz Syzdek, wyświetlono 3545 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum