Blog BazaTelefonów.pl
 

Internet w Plusie szybszy od Neostrady!

Internet, Operatorzy 2013-09-23 09:37

TP SA (Orange) wniosła o zabezpieczenie rzekomo przysługujących jej roszczeń w związku z wykorzystaniem przez Polkomtel sp. z o.o. w reklamie powszechnie dostępnych testów Internetu, przeprowadzonych przez jeden z najbardziej popularnych portali zajmujących się badaniem szybkości Internetu – Speedtest.pl.

Sierpniowy ranking, zamieszczony na tym portalu potwierdził wyniki z lipca br., na które Plus powołuje się w swojej kampanii reklamowej „Internet w Plusie szybszy od Neostrady”, z których wynika, że Internet mobilny w Plusie jest nie tylko najszybszym Internetem spośród oferowanych przez operatorów komórkowych, ale także w testach prędkości wykonanych przez klientów pokonuje m.in. oferowany przez TP SA Internet stacjonarny - Neostradę.

TP SA (Orange) złożyła równolegle wnioski o zabezpieczenie roszczeń przynajmniej w kilku sądach w różnych miastach (m.in. Warszawa, Rzeszów, Bydgoszcz, Gdańsk, Koszalin). Nie świadczy to najlepiej o pewności siebie autorów wniosku. Tym bardziej, że w postępowaniu zabezpieczającym nie trzeba udowodnić zarzutów i wystarczy je tylko uprawdopodobnić a możliwość obrony przez atakowanego jest bardzo ograniczona.

Apelujemy do TP SA (Orange) o konkurowanie na oferty, a nie ilość wniosków składanych do sądów.

Zainteresowanych realnymi wynikami szybkości Internetu odsyłamy do stron:

Źródło: Plus

Wojtek Konopa, wyświetlono 4533 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum