Blog BazaTelefonów.pl
 

Nadciąga rewolucja zakupowa

Technologie 2013-09-26 13:10

iTraff Technology – spółka oferująca technologię rozpoznawania obrazu, właśnie rozpoczęła współpracę z polskim gigantem informatycznym, firmą Comarch. Ta współpraca może wkrótce zrewolucjonizować rynek zakupów.

Firmy będą wspólnie rozwijały technologię, która umożliwi analizę produktową w miejscu sprzedaży. Narzędzie, dzięki któremu przy użyciu smartfona będzie można zeskanować półki w sklepie, by dokonać dokładnej analizy produktów, które się tam znajdują. Odpowiednia aplikacja wykorzystująca technologię iTraff po zeskanowaniu produktów odpowie na pytanie, ile jest produktów danego producenta na półce. – Dzięki tej technologii, będzie można w szybki sposób sprawdzić czy partner biznesowy wywiązuje się z umowy. Przy pomocy takiego narzędzia marketerzy będą mogli również sprawnie przeanalizować działania konkurencji– wyjaśnia Arkadiusz Skuza, założyciel i CEO iTraff Technology.

Rozwiązania oferowane przez iTraff Technology już teraz wykorzystywane są z powodzeniem przede wszystkim w webowych i mobilnych aplikacjach i w urządzeniach z wbudowanymi kamerkami jak Google Glass, robotach czy kamerkach samochodowych. Oferowana przez iTraff Technology innowacyjna technologia, umożliwia rozpoznawanie obrazów na podstawie zdjęć – np. ze smartfona. Wystarczy zeskanować wybrany produkt, by po chwili, na ekranie smartfona wyświetlić dokładne informacje na jego temat. Technologia ta udostępniana jest w modelu API. Dzięki temu każdy deweloper może ją wykorzystać w swojej aplikacji.

Źródło: iTraff

Wojtek Konopa, wyświetlono 3272 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum