Blog BazaTelefonów.pl
 
Cardo SHO-1 do komunikacji dla motocyklistów Gadżety 2013-10-31 11:25 przez Wojtek Konopa

SHOEI, japoński producent i światowy lider na rynku kasków motocyklowych oraz firma Cardo Systems, lider w produkcji systemów komunikacyjnych Bluetooth do kasków motocyklowych (scala rider) poinformowały, że podpisały umowę, na mocy której Cardo będzie projektować, opracowywać i wprowadzać na rynek najwyższej klasy, unikalny system do komunikacji stworzony specjalnie dla takich modeli kasków SHOEI jak: NEOTEC, MULTITEC, XR-1100, J-Cruise, QWEST, RJ-Platinum i HORNET-DS. 

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Długo wyczekiwany, czterordzeniowy Measy U4A Gadżety 2013-10-30 15:01 przez Wojtek Konopa

Firma Measy Electronics wprowadziła na polski rynek nowy model przystawki do Smart TV, oznaczony jako U4A. Nowość wyróżnia się nowoczesnym designem i wyposażona została w czterordzeniowy procesor.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Lekka strona mocy. Zobacz niewidzialne. Inne 2013-10-30 12:59 przez Wojtek Konopa

W najbliższy weekend, w nocy z 1 na 2 listopada, wybrane salony iSpot Apple Premium Reseller jako jedyne cztery w Polsce:

  • Poznań City Center przy ul. Stanisława Matyi 2w Poznaniu
  • Centrum Riviera przy ul. Kazimierza Górskiego 2w Gdyni
  • City Shopping Plac Unii przy ul. Puławska 2 w Warszawie
  • Galeria Katowicka przy ul. 3 Maja 90 w Katowicach

zapraszają już od północy. W świetle gwiazd doświadczysz prawdziwej magii oraz zobaczysz to, co do tej pory wydawało Ci się konstrukcyjnie niemożliwe.Tej nocy poczujesz lekkość bytu. Zobaczysz postęp jakiego nie było.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Płatności mobilne IKO dla Windows Phone Aplikacje 2013-10-30 11:15 przez Wojtek Konopa

W sklepie Windows Phone jedną z bardziej popularnych obecnie aplikacji w kategorii Finanse jest aplikacja do płatności mobilnych IKO PKO Banku Polskiego. Dzięki niej wszyscy użytkownicy smartfonów pracujących pod kontrolą Windows będą mogli korzystać m.in. z przeszło 60 tysięcy terminali eService w całej Polsce.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
T-Mobile prezentuje nową kampanię wizerunkową Operatorzy 2013-10-29 14:45 przez Wojtek Konopa

Jutro, 30 października rusza nowa kampania wizerunkowa sieci T-Mobile. Główny przekaz spotu to nieograniczone możliwości, jakie otwierają się przed użytkownikami, korzystającymi z sieci T-Mobile.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Emapa - Nowe mapy, nowe funkcje Aplikacje, GPS 2013-10-29 14:02 przez Wojtek Konopa

Jeden z najpopularniejszych programów do optymalizacji transportu, wykorzystywany przez liczne firmy z sektora transportowego i nie tylko - Emapa Transport+ jest już dostępny w najnowszej wersji.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Poczta Polska: Znaczki, listy i kartki od dziś przez Internet Inne 2013-10-29 13:33 przez Wojtek Konopa

Od dziś klienci Poczty Polskiej mogą w Internecie kupić i wydrukować znaczki pocztowe, wysłać listy lub kartki, które w papierowej formie dostarczy listonosz. Jest to możliwe dzięki platformie internetowej Poczty Polskiej, działającej pod marką Envelo. To narzędzie, które pozwala na korzystanie z usług pocztowych w każdym miejscu i o każdej porze. Za wdrożenie odpowiedzialna jest spółka Poczta Polska Usługi Cyfrowe.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Chroń swoje dane przed wzrokiem ciekawskich Gadżety 2013-10-29 12:02 przez Wojtek Konopa

Do snoopingu (podglądania ekranu osoby siedzącej obok) przyznają się zwykli podróżni, a także pracownicy podróżujący służbowo. Skala problemu kradzieży ważnych informacji z ekranów naszych notebooków czy telefonów komórkowych staje się coraz większa. Jednak, jak wskazują badania* firmy 3M, właściciele urządzeń mobilnych nie są świadomi zagrożeń. Aż 61,4 proc. z nich przyznaje, że właśnie poza biurem i w podróży przygotowuje potencjalnie poufne dokumenty związane z pracą zawodową.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Placrachunki.pl również w wersji na urządzenia mobilne Aplikacje 2013-10-28 13:55 przez Wojtek Konopa

Nowy portal do gromadzenia i zarządzania rachunkami oraz dokonywania płatności  on-line Placrachunki.pl zachęca nowych użytkowników do zapoznania się z przydatnymi funkcjonalnościami serwisu. Jego wersja na urządzenia mobilne jest dostępna w ramach bezpłatnego pakietu podstawowego dla wszystkich, którzy do końca roku zarejestrują się na portalu.

» więcej
Komentarze: 2
Biżuteria XXI wieku – złote telefony od Samsung Telefony 2013-10-28 13:49 przez Wojtek Konopa

Aż 2700 ton złota – tą sumą mogły pochwalić się w 2012 roku wszystkie kraje wydobywające ten najbardziej pożądany na świecie kruszec. Natomiast w 2013 roku świat technologii i designu elektryzuje Samsung – wprowadza najnowocześniejszy smartfon Samsung GALAXY S4 Gold, który olśniewa swoją złotą obudową.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Płatności mobilne IKO i 200 wpłatomatów dostępne dla klientów Inteligo Inne 2013-10-28 10:12 przez Wojtek Konopa

Do grona osób, które mogą płacić i wypłacać telefonem, dołączyli klienci Inteligo. Z aplikacji IKO mogą już również korzystać klienci firmowi prowadzący indywidualną działalność gospodarczą lub wykonujący wolny zawód. Oprócz dostępu do IKO, klienci Inteligo zyskali również możliwość wpłacania gotówki przy użyciu karty płatniczej w ponad 200 wpłatomatach PKO Banku Polskiego w całej Polsce.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Eurotel otwiera kolejny salon sieci iDream, rusza sklep w Olsztynie Inne 2013-10-28 09:02 przez Wojtek Konopa

Spółka Eurotel SA, obsługująca sieć prawie 300 salonów sprzedaży operatorów T-Mobile i Play, otwiera drugi salon sprzedaży iDream. Po uruchomionym w czerwcu salonie w Bydgoszczy, rusza salon w Olsztynie. Będzie to pierwszy w województwie warmińsko-mazurskim salon sprzedaży produktów Apple.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Coraz więcej mobilnych użytkowników YouTube Aplikacje, Inne 2013-10-24 10:59 przez Wojtek Konopa

O tym, jak wielkie możliwości dla reklamodawców i firm daje wykorzystanie urządzeń mobilnych nie trzeba nikogo przekonywać. A serwis YouTube znajduje się w ścisłej czołówce spośród wszystkich portali odwiedzanych regularnie przez użytkowników urządzeń mobilnych.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Jak wygląda świat według Clarksona? Przekonaj się ze smartfonem HTC Desire 500 w T-Mobile 2013-10-24 09:12 przez Wojtek Konopa

Do oferty smartfonów T-Mobile dołącza smartfon HTC Desire 500, charakteryzujący się nowoczesnym designem, doskonałymi parametrami w przystępnej cenie i szeregowi lifestyle’owych funkcji.Urządzenie dostępne jest w ofercie specjalnej z audiobookiem „Świat według Clarksona 4”.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Microsoft Technology Summit 2013 pod znakiem Windows 8.1 iCloud OS Inne 2013-10-24 09:08 przez Wojtek Konopa

Windows 8.1, Cloud OS i rozwiązania dla programistów to tematy, które dominowały podczas kończącej się właśnie konferencji Microsoft Technology Summit.W tym największym wydarzeniu technologicznym w Polsce udział wzięło blisko 3000 uczestników, którzy mogli wybierać spośród warsztatów tematycznych oraz kilkudziesięciu sesji prowadzonych przez wybitnych ekspertów oraz światowej sławy autorytety.


 

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Nowe urządzenia Nokia z procesorami Qualcomm Technologie 2013-10-23 14:03 przez Wojtek Konopa

Nokia zaprezentowała nowe smartfony działające pod kontrolą Windows Phone 8  - Nokia Lumia 1520 i Nokia Lumia 1320 oraz tablet Nokia 2520 działający pod Windows RT 8.1. Wszystkie te urządzenia wyposażone są w procesory Qualcomm Snapdragon, które łączą szerokie możliwości z wysoką wydajnością działania.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Lionel Messi w spocie kampanii reklamowej „Design Your Life” firmy Samsung Inne 2013-10-23 13:27 przez Wojtek Konopa

Firma Samsung Electronics Co., Ltd. udostępniła drugi spot globalnej kampanii reklamowej pod hasłem „Design Your Life”, podążającej śladami wyjątkowych ludzi realizujących swoje pasje za pomocą GALAXY Note 3 i GALAXY Gear. Reklama zatytułowana „Messi’s Note” („The Developer”) łączy klasyczny scenariusz, nowoczesną technologię oraz poruszający dźwięk i efekty wizualne, a to wszystko, aby przedstawić stosunek Lionela Messiego do piłki nożnej oraz możliwości, jakie otwiera przed nim nowoczesny sprzęt mobilny.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Wyjątkowa budka fotograficzna od firmy Qualcomm Ciekawostki 2013-10-23 11:56 przez Wojtek Konopa

Jedną z najbardziej istotnych cech dowolnego urządzenia mobilnego jest jego aparat. Wydajny procesor w sercu każdego urządzenia pozwala na robienie zdjęć na zaawansowanym poziomie. To właśnie dlatego w dzisiejszych czasach tak wielu konsumentów używa urządzeń mobilnych jako ulubionych aparatów fotograficznych.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Nowa definicja ochrony smartfonów – obudowy LifeProofnüüd Gadżety 2013-10-23 10:05 przez Wojtek Konopa

ALSTOR – dystrybutor wielokrotnie nagradzanych etui ochronnych LifeProof , wprowadza do swojej oferty nową serię obudów do iPhone’a 5 oraz Samsunga Galaxy S4. LifeProofnüüd to pierwsze na rynku wodoszczelne obudowy, które mają folii na ekran. Zaawansowana konstrukcja zapewnia pełną ochronę przed wodą, kurzem i skutkami upadków, przy równoczesnym zachowaniu pełnej funkcjonalności urządzenia.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Samsung Smart App Challenge 2013 po raz drugi! Inne 2013-10-23 09:55 przez Wojtek Konopa

Samsung ogłasza drugą edycję ogólnoświatowego konkursu na najlepsze aplikacje mobilne funkcjonujące na urządzeniach GALAXY Note 3 oraz Note 10.1 (Edycja 2014). Jest o co walczyć: organizatorzy przewidzieli 12 nagród o łącznej wartości 1,1 mln dolarów.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Dual USB od Maxell Gadżety 2013-10-22 15:29 przez Wojtek Konopa

Nie zawsze nosimy ze sobą kabel umożliwiający połączenie telefonu z komputerem, a czasem przesył danych przez bluetooth czy wifi nie jest możliwy. Rewolucyjny sposób na transfer plików ze smartphona do laptopa (i vice versa) wprowadza Maxell. Na rynku pojawił się Dual USB.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Klienci T-Mobile w zasięgu 7000 zmodrnizowanych stacji Operatorzy 2013-10-22 14:32 przez Wojtek Konopa

T- Mobile zakończył kolejny etap całkowitej wymiany infrastruktury telekomunikacyjnej. Zmodernizowanych zostało już ponad7000 lokalizacji na blisko 10000 planowanych. W ramach prac wymieniane są obecnie stosowane nadajniki na najnowsze pozwalające oferować znacznie szybszy Internet. Do stacji, które dotychczas były tego pozbawione doprowadzane są podłączenia światłowodowe, aby zapewnić lepsze funkcjonowanie sieci.Zakończenie całego projektu planowane jest na rok 2014.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Drugie życie prasy dzięki technologii rozpoznawania obrazu Inne, Technologie 2013-10-22 11:29 przez Wojtek Konopa

Nowe technologie, w tym przede wszystkim internet, mocno uderzyły w rynek prasy. Choć postrzegane są jako zagrożenie, wcale nie muszą nim być. Wykorzystanie nowych rozwiązań technologicznych w tradycyjnych mediach może być wręcz sposobem na zaoferowanie czytelnikom prasy całkiem nowej wartości.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Doładuj się słońcem i wygraj z jesienią! Operatorzy 2013-10-22 08:45 przez Wojtek Konopa

Voucher na wakacje? Laptop? A może 1000 zł na dodatkowe wydatki? Takie między innymi nagrody można wygrać w konkursie Plusa. Wystarczy doładować telefon i… zaskoczyć jury odpowiedzią na pytanie konkursowe.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Nokia World zaprasza na relację na żywo z konferencji Nokia w Abu Dhabi Inne 2013-10-21 14:58 przez Wojtek Konopa

22 października 2013 roku w Abu Dhabi odbędzie się konferencja Nokia World, na której Nokia zaprezentuje długo oczekiwane nowości. Firma do obejrzenia konferencji na żywo na ekranie telefonu, tabletu lub komputera. Wystarczy wejść na stronę http://conversations.nokia.com/ i dołączyć do webcastu. Konferencja zacznie się o godz. 9.00 polskiego czasu.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Premiera tabletu Colorovo CityTab Lite 7" 2.0 Gadżety 2013-10-21 14:39 przez Wojtek Konopa

Colorovo, marka własna ABC Data, wprowadza na rynek tablet Colorovo CityTab Lite 7” 2.0. To już druga generacja siedmiocalowego urządzenia, przeznaczonego przede wszystkim dla osób rozpoczynających swoją przygodę z elektroniką użytkową.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Słuchawki z nieplączącym się kablem od PLATINET Gadżety 2013-10-21 14:14 przez Wojtek Konopa

Do oferty sprzętu audio PLATINET dołączyły słuchawki dokanałowe FreeSound pod marką własną firmy - FreeStyle. Model FH2110 dostępny w 5 kolorach wyposażono w system izolacji dźwięku, wbudowany moduł sterujący smartfonem i odtwarzaczami audio, mikrofon oraz płaski, nieplączący się kabel. Do końca roku firma zamierza wprowadzić około 150 nowych produktów.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Karta Kibica w MyWallet od T-Mobile Operatorzy 2013-10-21 13:57 przez Wojtek Konopa

Już teraz możesz mieć Kartę Kibica, bilety i karnety na mecze Legii w swoim wirtualnym portfelu Kibica. Mobilna wersja Karty Kibica Legii Warszawa w MyWallet to pierwszy tego typu produkt dostępny w Polsce. Od teraz każdy Kibic ma możliwość wyboru pomiędzy rodzajem karty jaki chce mieć: plastikową czy mobilną.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Nowe aplikacje mobilne dla Microsoft Dynamics AX 2012 Aplikacje 2013-10-21 11:31 przez Wojtek Konopa

W ostatnim czasie firma Microsoft wprowadziła aplikacje mobilne dla firm korzystających z rozwiązania Microsoft Dynamics AX 2012 R2, które współpracują z najpopularniejszymi systemami operacyjnymi na smartfony (Windows Phone, iOS, Android) oraz z Windows 8 na tablety. Aplikacje funkcjonują w 36 językach i  są dostępne również w Polsce do pobrania za darmo z właściwych sklepów dla poszczególnych systemów operacyjnych.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Kolejny sąd odrzucił wniosek Orange Operatorzy 2013-10-21 11:14 przez Wojtek Konopa

I znów sąd nie przychylił się do wniosku TP SA (Orange) o zakazanie reklamy Plusa! Tym razem odrzucił go Sąd Okręgowy w Gdańsku. Plus ma prawo mówić, że jest szybszy od Neostrady.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
2 grudnia 2013 Dniem Darmowej Dostawy Inne 2013-10-18 15:50 przez Wojtek Konopa

Znana jest już data tegorocznego Dnia Darmowej Dostawy organizowanego przez serwis eKomercyjnie.pl. Akcja odbędzie się 2 grudnia br. W tym dniu klienci będą mogli dokonać zakupów online bez ponoszenia kosztów przesyłki. Zapisy sklepów, które chcą wziąć udział w akcji, ruszyły dzisiaj.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Poznaj książki, o których się mówi z T-Mobile MyBox Aplikacje, Operatorzy 2013-10-18 12:04 przez Wojtek Konopa

W ramach nowej usługi T-Mobile MyBox dostępna jest aplikacja Audioteka, w specjalnej, dedykowanej klientom T-Mobile wersji. W tym miesiącu m.in. w ramach bezpłatnej subskrypcji można otrzymać „Grę Endera”, kultową pozycję książkową i poznać ją tuż przed premierą kinową w Polsce.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Poręczny tablet myTAB 8 MINI Dual Core w Biedronce za 379 złotych. Gadżety 2013-10-17 13:12 przez Wojtek Konopa

17 października do wszystkich sklepów sieci sprzedaży detalicznej Biedronka trafił myTAB 8 MINI Dual Core. Tablet ten jest optymalnym połączeniem wygody użytkowania z dobrymi osiągami. Kosztuje tylko 379 złotych – to niezwykle atrakcyjna cena za ośmiocalowy tablet z dwurdzeniowym procesorem.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Dzień bez limitu w Heyah Operatorzy 2013-10-16 08:54 przez Wojtek Konopa

W Heyah dzień bez limitu za 0,28 zł – Jak Wół! Od 16 października rozpoczyna się druga część kampanii TV, promującej nową ofertę Heyah.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Bezprzewodowy odtwarzacz z wbudowanym systemem głośnikowym Gadżety 2013-10-15 14:28 przez Wojtek Konopa

SONOS PLAY:1 to kompaktowy i mocny, bezprzewodowy odtwarzacz z wbudowanym systemem głośnikowym, który zmienia sposób słuchania muzyki w domu. PLAY:1 streamuje całą twoją ulubioną muzykę do dowolnego pomieszczenia w domu, z wysokiej jakości dźwiękiem.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
T-Mobile prosta oferta bez ograniczeń dla każdego Operatorzy 2013-10-15 13:47 przez Wojtek Konopa

T-Mobile zmienia ofertę dla klientów indywidualnych. Nowe zasady są proste i przejrzyste, a opcję bez limitu do wszystkich sieci można aktywować w każdym abonamencie. Dodatkowo w abonamencie z usługą MyBox można zyskać nielimitowany dostęp filmów.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Bose Sound Touch Wi-Fi Gadżety 2013-10-14 13:38 przez Wojtek Konopa

Firma Bose wprowadza do swojej oferty system muzyczny SoundTouch Wi-Fi, który oferuje całkiem nowy sposób słuchania muzyki w domu.  Rozwiązanie SoundTouch umożliwia bezprzewodową transmisję strumieniową muzyki w dowolnym pomieszczeniu, a przy tym pozwala cieszyć się najwyższą, charakterystyczną dla produktów Bose, jakością dźwięku i łatwą obsługą.  Aby uruchomić odtwarzanie muzyki z Internetu lub z kolekcji użytkownika, wystarczy jeden przycisk.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Niezależne badania potwierdzają dokładność usługi TomTom Traffic GPS 2013-10-14 12:27 przez Wojtek Konopa

Opublikowane w zeszłym tygodniu niezależne badania porównawcze nad dokładnością informacji o ruchu drogowym, jakich dostarczają systemy nawigacyjne dostępne w Stanach Zjednoczonych, potwierdziły, że aplikacja TomTom Navigation dla iPhone’a oraz przenośne urządzenie nawigacyjne GO 2535  podają najdokładniejsze dane czasu rzeczywistego w porównaniu z konkurencyjnymi produktami.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Czy Twoja aplikacja wygra? Zgłoś się do Ericsson Application Awards 2014 Aplikacje 2013-10-14 11:42 przez Wojtek Konopa

W Ericsson Application Awards 2013 dwie studentki z Polski dotarły do samego finału, zajęły drugie miejsce w kategorii 'student' i wygrały 10 tysięcy euro. Pobij to!

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Samsung przedstawia ISOCELL: innowacyjną technologię matryc obrazu Technologie 2013-10-14 10:57 przez Wojtek Konopa

Nowa technologia dla matryc CMOS oferuje zdecydowanie wyższą światłoczułość, jednocześnie umożliwiając skuteczniejsze przechwytywanie elektronów. Zapewnia to lepsze odwzorowanie kolorów nawet przy słabym oświetleniu. ISOCELL poprawia jakość obrazu i zwiększa komfort użytkowania wysokiej klasy smartfonów oraz tabletów z matrycami wykonanymi z zastosowaniem tej rewolucyjnej technologii.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Samsung GALAXY Note 10.1 (2014 Edition) Gadżety 2013-10-14 10:06 przez Wojtek Konopa

 

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Wi-Fi Alliance certyfikowało urządzenia HotSpot 2.0 Ruckus Wireless Technologie 2013-10-14 09:21 przez Wojtek Konopa

Wi-Fi Alliance (WFA), ogólnoświatowe stowarzyszenie podmiotów wyspecjalizowanych w projektowaniu i wdrażaniu sieci Wi-Fi, poinformowało o przyznaniu certyfikatu Wi-Fi Alliance Passpoint dla produktów spełniających wymogi technologii HotSpot 2.0. Wśród certyfikowanych urządzeń znalazły się punkty dostępowe wykazujące się zgodnością operacyjną z nowym standardem komunikacji bezprzewodowej.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Nagrody i abonamenty dla najaktywniejszych, czyli czy odwrócony model freemium działa? Aplikacje, GPS 2013-10-11 12:02 przez Wojtek Konopa

NaviExpert, dostawca nawigacji na smartfony i tablety rozpoczyna właśnie kolejną edycję programu „Przedłuż sobie”, w ramach którego każda godzina jazdy z włączoną aplikacją NaviExpert wraca do użytkownika w postaci dwóch godzin, sumujących się w formie dodatkowego abonamentu. W najnowszej edycji poza użytkownikami Androida, z programu skorzystać mogą także użytkownicy urządzeń z systemami Windows Phone i iOS.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Rusza największe, objazdowe kino w Polsce Operatorzy 2013-10-11 10:20 przez Wojtek Konopa

Kino Orange, największe objazdowe kino w Polsce, rusza po raz czwarty. Od 11 października w trasę po całej Polsce wyjadą samochody z profesjonalnym sprzętem do projekcji kinowej. Dzięki niemu wszyscy ci, którzy kochają kino, a nie mają go w swoim miejscu zamieszkania mogą obejrzeć najnowsze hity filmowe. Tegoroczną edycję akcji otworzy film „Wałęsa. Człowiek z nadziei”, którego Orange jest koproducentem.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Oszczędzamy, ale nie na dostępie do sieci Inne 2013-10-11 10:10 przez Wojtek Konopa

Internet i telefonia komórkowa są Polakom niezbędne . Zdecydowana większość polskich konsumentów dokonało w ostatnim roku cięć w wydatkach, ale to właśnie internet i telefonia komórkowa są dobrami, na których najrzadziej oszczędzamy – wynika z raportu Ericsson Consumer Lab.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Nowe pakiety internetowe w Orange na kartę Operatorzy 2013-10-11 09:50 przez Wojtek Konopa

Klienci ofert Orange na kartę mogą od dziś korzystać z  trzech atrakcyjnych pakietów internetowych dostępnych w taryfach Orange Yes, Orange One, Orange POP i Nowe Orange Go. Dzięki nim, już za 5 zł mogą przez cały miesiąc korzystać z dostępu do sieci.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Pierwsza połowa 2013 roku pod znakiem exploitów i malvertisingu mobilnego Aplikacje, Inne 2013-10-11 09:31 przez Wojtek Konopa

Z najnowszego raportu sporządzonego przez F-Secure wnika, że w pierwszej połowie 2013 roku wzrosło zagrożenie ze strony exploitów. W ciągu ostatnich 6 miesięcy wykryte przez F-Secure przypadki aktywności tego typu zagrożeń stanowiły 60 proc. wszystkich zaobserwowanych ataków. Od stycznia do czerwca 2013 roku, oprócz exploitów, najpoważniejszym zagrożeniem było złośliwe oprogramowanie, atakujące głównie urządzenia mobilne z systemami Android i Symbian.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Popularna aplikacja muzyczna Open FM dostępna na telewizorach Samsung Smart TV, smartfonach i tabletach Aplikacje 2013-10-10 15:37 przez Wojtek Konopa

Aplikacja Open FM to pełny dostęp do treści emitowanych przez największą platformę muzyczną w Polsce. Korzystając z niej na Samsung Smart TV, zyskujemy bezpłatny dostęp do blisko 100 zróżnicowanych gatunkowo kanałów muzycznych! Muzyka w Open FM nie jest przerywana audycjami.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Mieszkańcy Torunia wezmą udział w mobilnej grze miejskiej Surrogates Aplikacje, Inne 2013-10-10 12:17 przez Wojtek Konopa

Już w najbliższy weekend mieszkańcy Torunia będą mieli okazję spróbować swoich sił w miejskiej rywalizacji gwarantowanej przez Surrogates. Mobilna gra będzie kontynuacją wielkiego testu szybkiego Internetu LTE sieci Play. Na zwycięzców rozgrywki czeka wiele atrakcyjnych nagród.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
PicoPix 3410 - 100 lumenów w kieszeni Gadżety 2013-10-10 10:20 przez Wojtek Konopa

W ofercie firmy Philips pojawił się drugi model, po PPX 3610, należący do trzeciej generacji kieszonkowych projektorów PicoPix. PicoPix 3410 wyposażony jest w lampę LED o mocy 100 lumenów, ma niewielkie rozmiary i obsługuje wszystkie popularne formaty plików multimedialnych oraz biurowych.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Messi reklamuje Samsunga Galaxy Note 3 Telefony 2013-10-10 09:04 przez Wojtek Konopa

 

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Transakcja IKO co dwie minuty Inne 2013-10-09 13:09 przez Wojtek Konopa

Ponad 60 tysięcy aktywowanych aplikacji IKO w 7 miesięcy, 60 tysięcy terminali płatniczych akceptujących transakcje mobilne, dostępność IKO na niemal wszystkie telefony na rynku. Dzięki dynamicznie rozwijającej się sieci akceptacji i rosnącej liczbie klientów, za pomocą IKO dokonano już 150 tysięcy transakcji na kwotę 40 milionów złotych.

» więcej
Komentarze: 1
Polska to kraina laptopów. Smartfony mają jeszcze długą drogę Komputery, Telefony 2013-10-09 12:36 przez Wojtek Konopa

Polska jest jedynym krajem na świecie, w którym każda bez wyjątku aktywność internetowa jest najczęściej realizowana na laptopach – wynika z raportu Ericsson ConsumerLab. Gdy polski konsument przegląda sieć, odbiera maile, robi zakupy internetowe lub gra – zwykle wykorzystuje do tego laptopa.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Nowości w programie dla deweloperów Nokia DVLUP Internet 2013-10-09 09:21 przez Wojtek Konopa

Program developerski Nokia DVLUP uzyskał dziś nowy design oraz funkcjonalności, które pozwolą jeszcze lepiej eksponować aplikacje programistów użytkownikom sklepu Windows Phone na całym świecie.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Połowa posiadaczy smartfonów nie kasuje maili od nieznanych nadawców Inne 2013-10-08 15:01 przez Wojtek Konopa

Raport Norton 2013 - prezentacja

 

Porównanie wyników - Polska - Świat

 

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Wyprawa przez kontynenty z rowerem i smartfonem Inne 2013-10-08 14:32 przez Wojtek Konopa

Wielka rowerowa wyprawa Damiana Drobyka po Ameryce trwa już od połowy kwietnia. Nadszedł czas na kilka słów podsumowania. Ponad 19 tys. km na liczniku, prawie 100 zdobytych podjazdów, przełęczy i szczytów czterech pasm górskich, a także przeszło 12 tys. zdjęć z wyprawy wykonanych smartfonem HTC One.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Serce i Rozum - Odlot Operatorzy 2013-10-08 10:23 przez Wojtek Konopa

 

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Nowe telefony SIP marki Yealink dla biznesu Telefony 2013-10-07 15:01 przez Wojtek Konopa

Firma VoIPoint wprowadza na rynek polski nowe modele telefonów IP marki Yealink: SIP-T19 i SIP-T21. Telefony IP przeznaczone są dla małych i średnich przedsiębiorstw oraz  dostawców usług. Cechą szczególnie wyróżniającą Yealink SIP-T19 i SIP-T21 z grupy podobnych rozwiązań jest duży, graficzny wyświetlacz LCD o rozdzielczości 132 pikseli x 64 piksele, który może wyświetlić do 5 linii tekstu równocześnie.

» więcej
Komentarze: 1
Etui na tablety i smartfony – nowy segment rynku rośnie w siłę Gadżety 2013-10-07 14:58 przez Wojtek Konopa

W związku z dynamicznie rosnącą sprzedażą smartfonów i tabletów na rynku akcesoriów wyodrębnił się nowy, silny segment etui przeznaczonych do urządzeń mobilnych. Nowe modele w ofercie PLATINET poza ciekawym designem, solidną jakością wykonania i atrakcyjną ceną posiadają jeszcze jeden atut – pasują do większości przenośnych urządzeń na rynku.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Nowe reklamy Samsung Galaxy Gear Gadżety 2013-10-07 13:11 przez Wojtek Konopa

 

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Nielimitowane rozmowy w ofercie stacjonarnej T-Mobile Operatorzy 2013-10-04 12:06 przez Wojtek Konopa

4 października br. startuje nowa oferta T-Mobile dla klientów chcących korzystać bez ograniczeń z telefonu stacjonarnego – Swobodnie rozmawiaj. Dzięki niej klienci zyskują nielimitowane rozmowy ze wszystkimi krajowymi numerami stacjonarnymi oraz komórkowymi numerami T-Mobile, numerami stacjonarnymi w Unii Europejskiej i numerami stacjonarnymi i komórkowymi w USA i Kanadzie.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
JBL Flip na jesień w nowych kolorach i z niższą ceną Gadżety 2013-10-04 11:22 przez Wojtek Konopa

Najlepiej sprzedający się na świecie, przenośny głośnik Bluetooth wchodzi w tegoroczną jesień w nowych kolorach - zielonym, czerwonym, niebieskim, różowym i lawendowym.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Technologie rozpoznawania obrazu wyprą QR kody Technologie 2013-10-04 10:47 przez Wojtek Konopa

QR kody, czyli kody szybkiej odpowiedzi, jeszcze całkiem niedawno wydawały się obiecującym narzędziem dla marketerów, którzy ochoczo z nimi eksperymentowali. Niemniej z perspektywy czasu widać, że ich miejsce jest tam, gdzie powstały – w fabrykach. Tymczasem technologia rozpoznawania obrazu (IR) – dużo prostsza w użyciu niż skanowanie QR kodów – staje się ich coraz poważniejszym rywalem.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
T-MobileCloud z nowymi usługami Inne, Operatorzy 2013-10-03 17:06 przez Wojtek Konopa

T-Mobile Polska rozwija platformę usług oferowanych klientom w chmurze obliczeniowej. Do dostępnych w ramach T-MobileCloud usług proDysk, MyDysk oraz iFaktury24 dołączyły nowe: proSklep, proHosting oraz możliwość zakupu lub transferu domen.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Lex Touch oswaja smartfony dla prawników Aplikacje 2013-10-03 16:27 przez Wojtek Konopa

LEX Touch – aplikacja na urządzenia mobilne Wolters Kluwer Polska działająca dotychczas na tabletach,  od września dostępna jest również w wersji przeznaczonej  na smartfony. Jest to pionierski i w pełni mobilny system informacji prawnej.

 

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Luksusowe akcesoria Hexa by Kuho dla Samsung Gadżety 2013-10-03 14:14 przez Wojtek Konopa

Telefon jako modne akcesorium doczepiane do torebki… Czy nadchodzi nowy trend? Awangardowa marka Hexa by Kuho, znana między innymi z łączenia tradycyjnych motywów z nowoczesnym designem, zaprojektowała luksusowe akcesoria dla Samsung GALAXY Note 3 i GALAXY S4 Zoom. Efekt współpracy obu firm można było podziwiać podczas jednego z najbardziej oczekiwanych wydarzeń w świecie mody – Paryskiego Tygodnia Mody.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Smartfon Kruger&Matz MIST Telefony 2013-10-03 13:55 przez Wojtek Konopa

MIST, jak wszystkie smartfony Kruger&Matz, został wyposażony w technologię Dual-SIM, która umożliwia korzystanie z dwóch kart jednocześnie. Telefon ten adresowany jest zarówno do kobiet i mężczyzn ceniących wygodę i funkcjonalność.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
mophie – obudowa z baterią inna niż wszystkie Gadżety 2013-10-03 13:08 przez Wojtek Konopa

mophie prezentuje kolejne modele obudów ze zintegrowaną baterią do telefonów z systemem Android. Tym razem firma oddaje w ręce konsumentów akumulatory do Samsunga Galaxy S4 i HTC One.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Plus nagradza najaktywniejszych fanów i wspiera dzielenie się doświadczeniami na Facebooku Inne, Operatorzy 2013-10-03 10:30 przez Wojtek Konopa

Już piąty miesiąc Plus nagradza najbardziej aktywnych fanów dzięki unikatowemu na polskim Facebooku rozwiązaniu – aplikacji lojalnościowej.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Biznes Non Stop z T-Mobile – nielimitowane usługi w kraju i w UE dla przedsiębiorców Operatorzy 2013-10-03 10:25 przez Wojtek Konopa

Od 4 października br. liczba minut dostępnych w abonamencie nie ma już znaczenia dla przedsiębiorców, ponieważ tego dnia T-Mobile wprowadza nową ofertę Biznes non Stop w całości opartą na rozwiązaniach nielimitowanych usług w kraju jak również w Unii Europejskiej.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
SkyCash z biletami miejskimi w Krakowie Inne 2013-10-02 13:13 przez Wojtek Konopa

Za pomocą SkyCash można już kupować bilety komunikacji miejskiej w pięciu największych pod względem liczby ludności aglomeracjach Polski. Do korzystających już z rozwiązania Poznania, Łodzi, Wrocławia i Warszawy dołączył właśnie Kraków.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Album Red Lips przedpremierowo w serwisie Muzodajnia Inne 2013-10-02 13:09 przez Wojtek Konopa

Już od czwartku 3 października będzie można przedpremierowo pobrać z serwisu Muzodajnia debiutancki album zespołu Red Lips "To co nam było". Muzodajnia, czyli największy w Polsce serwis oferującego legalne pobieranie muzyki, objął patronat medialny nad tym wydawnictwem, którego premiera będzie miała miejsce 8 października. Płyta "To co nam było" to jedenaście autorskich utworów oraz dwa bonus tracki.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Measy: ten sam rozmiar - większe możliwości Gadżety 2013-10-01 14:40 przez Wojtek Konopa

Firma Measy Electronics wprowadziła na rynek odświeżoną wersję dongla U2A - model U2B. W stosunku do poprzednika, nowy model wyposażony został w 8GB pamięci flash oraz moduł Bluetooth.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Premiera idealnego tabletu dla podróżników Gadżety 2013-10-01 13:58 przez Wojtek Konopa

Rusza sprzedaż bogato wyposażonego tabletu dla kierowców i osób spędzających dużo czasu w drodze – Colorovo CityTab Lite 7” 3G GPS. Za zaledwie 499 złotych Colorovo spełni marzenie każdego podróżnika – w jednym urządzeniu została umieszczona nawigacja samochodowa NaviExpert (3 miesiące licencji gratis), centrum multimedialne, telefon komórkowy, aparat fotograficzny i czytnik e-book z dostępem do internetowej księgarni eClicto.pl.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Usługa Samsung ChatON ma już 100 milionów użytkowników Inne, Technologie 2013-10-01 13:34 przez Wojtek Konopa

Liczba użytkowników uruchomionej w 2011 roku usługi ChatON na całym świecie przekroczyła już 100 milionów. Jeszcze w maju 2013 roku liczba użytkowników wynosiła 50 milionów. Podwojenie tej liczby przez zaledwie cztery miesiące to ogromny sukces usługi ChatON.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Jak Samsung Galaxy Note 3 radzi sobie podczas upadku Telefony 2013-10-01 10:58 przez Wojtek Konopa

 

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
„e-Bilet na każdej komórce – mPay w Poznaniu.” Inne 2013-10-01 09:53 przez Wojtek Konopa

1 października br. w Poznaniu wystartował nowy operator płatności mobilnych, firma mPay S.A. Od tej pory bilety komunikacji miejskiej można kupić za pośrednictwem wszystkich telefonów komórkowych.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum