Blog BazaTelefonów.pl
 

Premiera idealnego tabletu dla podróżników

Gadżety 2013-10-01 13:58

Rusza sprzedaż bogato wyposażonego tabletu dla kierowców i osób spędzających dużo czasu w drodze – Colorovo CityTab Lite 7” 3G GPS. Za zaledwie 499 złotych Colorovo spełni marzenie każdego podróżnika – w jednym urządzeniu została umieszczona nawigacja samochodowa NaviExpert (3 miesiące licencji gratis), centrum multimedialne, telefon komórkowy, aparat fotograficzny i czytnik e-book z dostępem do internetowej księgarni eClicto.pl.

„Nic tylko ruszać w drogę z naszym tabletem. Colorovo CityTab Lite 7” 3G GPS doprowadzi kierowcę w każde miejsce, omijając korki i utrudnienia drogowe. Fabrycznie instalowana aplikacja NaviExpert – uważana za jedną z najlepszych na rynku – ostrzeże nas przed niespodziewanymi  sytuacjami w podróży, remontami dróg i wypadkami. Do tego, dzięki modemowi 3G możemy być w stałym kontakcie ze światem. Wystarczy karta SIM i połączymy się z Internetem – to wyjątkowa funkcja wśród większości tabletów tego segmentu. A gdy podróż nam się dłuży – możemy obejrzeć film, posłuchać muzyki, pograć lub po prostu porozmawiać z przyjaciółmi. Do tego nasz tablet waży tyle co notes – zaledwie 281 gramów i wyróżniają go akcesoria. Jako jeden z nielicznych na rynku, w standardowym wyposażeniu posiada uchwyt i ładowarkę samochodową”, podkreśla zalety tabletu Dobrosław Wereszko, członek zarządu ABC Data S.A., odpowiedzialny za rozwój marki Colorovo.

7-calowy CityTab Lite 3G GPS posiada dwurdzeniowy procesor 1,2 GHz (Qualcomm Dual Core ARM Cortex A5), co wśród tabletów z 3G i GPS, których cena nie przekracza 500 złotych jest rzadko spotykane. Za intuicyjną i prostą obsługę odpowiada system Android 4.0.4 Ice Cream Sandwich. Dobrze dobrane parametry urządzenia pozwalają m.in. na oglądanie filmów oraz słuchanie muzyki. Nowy tablet Colorovo został wyposażony w dwie kamery (z przodu i z tyłu), micro USB, wbudowany mikrofon, głośnik i wyjście słuchawkowe.

Nowy tablet Colorovo jest dostępny w sieci dystrybucji ABC Data, między innymi w ofercie sklepów internetowych Agito.pl i Morele.net, U3D i Reset oraz w sieciach  MediaMarkt
i Saturn.

CityTab Lite 7” 3G GPS to kolejny tablet Colorovo, marki należącej do ABC Data S.A.

„Nasze tablety bardzo szybko zdobyły uznanie i w testach są wyróżniane za funkcjonalność i innowacyjność. Zaprojektowaliśmy pierwszy w Polsce tablet wyświetlający prawdziwy obraz 3D. Pokazaliśmy, że można zaoferować produkty innowacyjne i bogato wyposażone, w atrakcyjnej cenie, z bardzo sprawnym serwisem”, dodaje Dobrosław Wereszko.

Źródło: Colorovo

Wojtek Konopa, wyświetlono 3356 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum