Blog BazaTelefonów.pl
 

mophie – obudowa z baterią inna niż wszystkie

Gadżety 2013-10-03 13:08

mophie prezentuje kolejne modele obudów ze zintegrowaną baterią do telefonów z systemem Android. Tym razem firma oddaje w ręce konsumentów akumulatory do Samsunga Galaxy S4 i HTC One.

Znane ze swojej elegancji i wysokiej jakości baterii obudowy mophie były przez długi czas akcesoriami dedykowanymi do iPhone’ów, kalifornijski producent nie pozostaje jednak obojętny wobec rosnących udziałów w rynku platformy Google. Najnowsze „androidowedzieci” mophie, obudowy z baterią do HTC One oraz Samsung Galaxy S4, są już dostępne w Polsce.

Bateria z obudową do najnowszego smartfona firmy Samsung to 80% więcej mocy (2300 mAh) w stosunku do standardowej baterii, natomiast do HTC One aż 100% (2500 mAh). Ale to nie wszystko.Dodatkowo,mophie daje możliwość łatwego zsynchronizowania telefonu z komputerem podczas ładowania baterii zewnętrznej przez złącze USB.

Obudowy mophie to nie tylko wzmocnienie baterii smartfona, to również wyjątkowa ochrona i zabezpieczenie telefonu przed skutkami upadków, zarysowaniami i wstrząsami. Funkcje ochronne nie kolidują jednocześnie z designem One i S4, ponieważ nowe mophie to przede wszystkim prostota i elegancja oraz smukły kształt.

Obudowy mophie dostępne są na terenie całego kraju. Cena detaliczna dla obudowy mophie HTC One oraz Samsung Galaxy S4 wynosi 349 PLN. Wszystkie modele mophieJuice Pack – Air, Plus, Helium – współpracują z najnowszym modelem iPhone’a 5S.

iCorner - dział produktów konsumenckich Alstor – jest jedynym dystrybutorem produktów mophie na terenie Polski.

Źródło: Alstor

Wojtek Konopa, wyświetlono 3413 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum