Blog BazaTelefonów.pl
 

Czy Twoja aplikacja wygra? Zgłoś się do Ericsson Application Awards 2014

Aplikacje 2013-10-14 11:42

W Ericsson Application Awards 2013 dwie studentki z Polski dotarły do samego finału, zajęły drugie miejsce w kategorii 'student' i wygrały 10 tysięcy euro. Pobij to!

Jest to piąty rok z kolei, w którym Ericsson ogłasza konkurs Ericsson Application Awards. Zapraszamy studentów oraz małe i średnie firmy z całego świata do zgłaszania aplikacji dla systemów Android i OS.

Niniejszy konkurs da Tobie i Twojemu zespołowi możliwość zaistnienia na rynku aplikacji i jednocześnie zdobycia uznania i nawiązania kontaktów z branżą telekomunikacyjną.

Do konkursu można zgłosić się w jednej z dwóch kategorii – studenci lub małe i średnie przedsiębiorstwa zatrudniające poniżej 100 pracowników.

Tematem konkursu na rok 2014 są aplikacje dla życia zawodowego, wspierające wizję firmy Ericsson dotyczącą społeczeństwa sieciowego, w którym – poprzez połączenie mobilności, szerokopasmowego dostępu, chmury, aplikacji i usług – wszystko jest połączone. Jak aplikacje mogą nam wszystkim pomóc w naszym codziennym życiu zawodowym zarówno teraz, jak i w przyszłości? W jaki sposób przyczyniamy się do tego, aby kolejna generacja życia zawodowego stała się kontekstem, w którym ludzie są bardziej innowacyjni i lepiej współpracują?

Zwycięzcą w kategorii dla studentów w roku 2013 został zespół GreenSpark z Portugalii, który zaoferował rozwiązanie oparte na wydajności energetycznej o rzeczywiście globalnym zasięgu. TboxApps z Wielkiej Brytanii został zwycięzcą w kategorii przedsiębiorstw.

Do konkursu w roku 2013 zgłosiły się 192 zespoły pochodzące z 52 krajów.

Szykujcie pomysły! Zgłoszenia będziemy przyjmować na początku 2014 roku.

Źródło: Ericsson

Wojtek Konopa, wyświetlono 3465 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum