Blog BazaTelefonów.pl
 

T-Mobile prosta oferta bez ograniczeń dla każdego

Operatorzy 2013-10-15 13:47

T-Mobile zmienia ofertę dla klientów indywidualnych. Nowe zasady są proste i przejrzyste, a opcję bez limitu do wszystkich sieci można aktywować w każdym abonamencie. Dodatkowo w abonamencie z usługą MyBox można zyskać nielimitowany dostęp filmów.

T-Mobile prezentuje nowe taryfy Basic, Comfort i Premium, które skonstruowane zostały tak, by zapewnić maksimum korzyści dla użytkowników. Klienci, którzy zdecydują się na opcję bez telefonu, zapłacą o połowę mniejszy abonament. Bezpieczny Internet w ofercie z telefonem jest bezpłatny natomiast w przypadku oferty bez telefonu można go dokupić za jedyne 10 zł.

Nowością jest także dostęp w ramach taryf abonamentowych Basic, Comfort i Premium do usługi MyBox – zbioru najpopularniejszych aplikacji mobilnych takich, jak iplex, Audioteka, Naviexpert, Sklep mp3 czy Supermemo, dzięki którym smartfon staje się bardziej funkcjonalny. W taryfach z usługą MyBox klienci mogą przetestować wszystkie aplikacje dostępne w kategorii Hity, a następnie wybrać jedną z nich na stałe.

Źródło: T-Mobile

Wojtek Konopa, wyświetlono 3580 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum