Blog BazaTelefonów.pl
 

Dzień bez limitu w Heyah

Operatorzy 2013-10-16 08:54

W Heyah dzień bez limitu za 0,28 zł – Jak Wół! Od 16 października rozpoczyna się druga część kampanii TV, promującej nową ofertę Heyah.

W pierwszej odsłonie kampanii poznaliśmy sympatycznego JAKa, który zapewniał, że JAK dzień mija na gadaniu, sms-owaniu lub internetowaniu to w Heyah płacisz tylko 0,28 zł za cały dzień.

W najnowszej odsłonie udowadniamy, że w Heyah cały dzień spędzony na przeglądaniu stron Wół Wół Wół kosztuje tylko 0,28 zł. A wszystko to dostępne jest dzięki nowemu, korzystnemu systemowi rozliczania usług, który pozwala na pełną kontrolę wykorzystywanych środków z konta. Za 0,28 zł użytkownicy otrzymują nielimitowane rozmowy do Heyah i T-Mobile, SMSy do wszystkich sieci lub surfowanie w sieci przez cały dzień, czyli tzw. Dniówkę dowolnej usługi.

Aby aktywować dniówkę internetu wystarczy na klawiaturze telefonu wpisać kod *100*815#. Co ważne, jeśli przez cały dzień nie skorzysta się z danej usługi – opłata dzienna nie zostanie pobrana, czyli jak nie korzystasz to nic nie płacisz.

Heyah. No raczej!
Kampania zrealizowana została przez Departament Komunikacji Rynkowej we współpracy z agencjami G7 (ATL), Interactive Solutions (Social Media), Engine (online) oraz domem mediowym Starcom.

Źródło: Heyah

Wojtek Konopa, wyświetlono 4011 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum