Blog BazaTelefonów.pl
 

Kolejny sąd odrzucił wniosek Orange

Operatorzy 2013-10-21 11:14

I znów sąd nie przychylił się do wniosku TP SA (Orange) o zakazanie reklamy Plusa! Tym razem odrzucił go Sąd Okręgowy w Gdańsku. Plus ma prawo mówić, że jest szybszy od Neostrady.

Przypominamy, że we wrześniu warszawski sąd uznał, że wniosek TP SA (Orange) nie zasługuje na uwzględnienie. Sąd w Rzeszowie z kolei stwierdził swoją niewłaściwość i przekazał sprawę do Sądu w Warszawie, natomiast Sąd Okręgowy we Wrocławiu odrzucił wniosek TPSA. Okazuje się więc, że dzięki rozsądkowi sądów„sprytna” taktyka, polegająca na złożeniu prawie jednocześnie tego samego wniosku do przynajmniej kilku sądów, okazała się nieskuteczna.

Kampania reklamowa Orange, odwołuje się do powstałego w lipcu „Rankingu prędkości dostawców internetu w Polsce” zamieszczonego na stronie SpeedTest.pl. Ostatnie, wrześniowe, zestawienie po raz kolejny, a więc już trzeci z rzędu od czasu rozpoczęcia przez Plusa kampanii, potwierdza że internet mobilny w Plusie pod względem szybkości pokonuje podobne produkty innych operatorów komórkowych oraz Neostradę.

Dodatkowo, polecamy do lektury raport przeprowadzany przez Sandvine, z którego wynika, że w całej Europie średnia miesięczna konsumpcja internetu przez użytkowników stałego łącza plasuje się na poziomie 13,4 GB (10,9 - pobieranie, 2,5 - wysyłanie).

Źródło: Plus

Wojtek Konopa, wyświetlono 3924 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum