Blog BazaTelefonów.pl
 

Premiera tabletu Colorovo CityTab Lite 7" 2.0

Gadżety 2013-10-21 14:39

Colorovo, marka własna ABC Data, wprowadza na rynek tablet Colorovo CityTab Lite 7” 2.0. To już druga generacja siedmiocalowego urządzenia, przeznaczonego przede wszystkim dla osób rozpoczynających swoją przygodę z elektroniką użytkową.

W korzystnej cenie 299 złotych otrzymujemy tablet wyposażony w niezwykle wydajny i stabilny dwurdzeniowy procesor wykonany w technologii 28 nm: Rockchip 3168, ARM Cortex A9, o częstotliwości taktowania 2×1.2 GHz, który pozwala na bezproblemowe korzystanie z gier 3D czy multimediów przy jednoczesnym wydłużeniu czasu pracy urządzenia. Na jednym ładowaniu tablet pozwoli m.in. na nieprzerwane oglądanie filmów nawet przez 4 godziny. Jeżeli wykorzystamy tablet do przeglądania stron internetowych, lub czytania książek, Colorovo CityTab Lite 7” 2.0 zapewni nam do 5 godzin pracy bez przerwy.

„Rozpoczynający się rok szkolny i akademicki zainspirowały nas do przygotowania atrakcyjnej propozycji dla m.in. uczniów i studentów. Nasz najnowszy tablet pomoże nie tylko w sprawdzaniu planu zajęć, czytaniu książek, czy tworzeniu notatek i prezentacji.  Z CityTab Lite 7” 2.0 w kieszeni, cały czas mamy dostęp do przenośnego centrum rozrywki z ogromną liczbą aplikacji i gier, możliwych do pobrania w sklepie Google Play. Tablet świetnie poradzi sobie także z odtwarzaniem filmów – urządzenie obsługuje wszystkie najpopularniejsze kodeki wideo. Colorovo CityTab Lite 7” 2.0 zawiera także zainstalowaną fabrycznie aplikację jednej z największych księgarni elektronicznych w Polsce, eClicto.pl” – powiedział Dobrosław Wereszko, członek zarządu ABC Data S.A., odpowiedzialny za rozwój marki Colorovo.

Twórcy Colorovo podkreślają, że najnowszy tablet to świetne rozwiązanie dla wszystkich osób uczących się: licealistów, gimnazjalistów czy uczniów szkół podstawowych. Dostaną oni narzędzie do pracy, nauki i rozrywki –  sprzęt, wykorzystujący niezwykle wydajne technologie i jedną z najnowszych wersji systemu Android – Jelly Bean w wersji 4.2.2.

Od 10 października Colorovo CityTab Lite 7” 2.0 jest dostępny w sieci dystrybucji ABC Data oraz między innymi w ofercie sklepów internetowych: Agito.pl, Morele.net, U3D, Reset, a także w sieciach MediaMarkt i Saturn.
CityTab Lite 7” 2.0 to kolejny tablet marki Colorovo, należącej do ABC Data S.A.

Colorovo jest marką elektroniki użytkowej, materiałów eksploatacyjnych oraz akcesoriów komputerowych. Oferuje m.in. nowoczesne i wydajne tablety Colorovo CityTab, przenośne baterie do ładowania urządzeń mobilnych PowerBox, atramenty i tonery do drukarek, obudowy komputerowe, papier do wydruków fotograficznych, akcesoria czyszczące do urządzeń komputerowych i mobilnych oraz produkty biurowe.

ABC Data S.A. jest czołowym dystrybutorem IT w regionie Europy Środkowo-Wschodniej – działa w Polsce, Czechach, Słowacji, Litwie, Łotwie, Estonii, Rumunii i na Węgrzech.  Od ponad 20 lat oferuje sprzęt komputerowy, oprogramowanie i elektronikę użytkową. ABC Data dysponuje największą na rynku ofertą ponad 56 tysięcy produktów ponad 300 renomowanych dostawców.

Źródło: Colorovo

Wojtek Konopa, wyświetlono 3295 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum