Blog BazaTelefonów.pl
 

Jak wygląda świat według Clarksona? Przekonaj się ze smartfonem HTC Desire 500 w T-Mobile

2013-10-24 09:12

Do oferty smartfonów T-Mobile dołącza smartfon HTC Desire 500, charakteryzujący się nowoczesnym designem, doskonałymi parametrami w przystępnej cenie i szeregowi lifestyle’owych funkcji.Urządzenie dostępne jest w ofercie specjalnej z audiobookiem „Świat według Clarksona 4”.

Od dziś, decydując się na zakup najnowszego smartfona HTC Desire 500 w sieci T-Mobile, każdy klient otrzyma w prezencie audiobooka „Świat według Clarksona część 4” czytanego przez Marcina Prokopa. Ta pełna humoru i ironii, charakterystycznych dla prowadzącego program „Top Gear” Jeremiego Clarksona, książka dostępna będzie do odsłuchania za darmo poprzez widet przeinstalowanej na smartfonie aplikacji Audioteka.pl. Wchodząc w nią należy ściągnąć audiobooka poprzez folder „Moja półka”.

Walory technologiczne HTC Desire 500 takie, jak chociażby system dźwiękowy Beats AudioTM, pozwolą na komfortowe wkroczenie w świat Jeremiego Clarksona w doskonałej jakości audio.

Doskonałe parametry dźwiękowe smartfona to nie koniec jego lifestyle’owych funkcjonalności. Urządzenie pozwala m.in. na wykonywanie zdjęć i kręcenie filmów HD,  a następnie na ich montaż dzięki funkcji Video Highlights. Automatycznie wybiera ona zdjęcia i filmy z danego wydarzenia lub dnia, łącząc je w 30-sekundowe pokazy z podkładem muzycznym.

Kolejną użyteczną funkcją jest HTC BlinkFeed, dzięki której możliwy jest podgląd aktualności z portali społecznościowych bezpośrednio na ekranie głównym telefonu.

Smartfon wyposażony jest w mocny, czterordzeniowy procesor o taktowaniu 1,2 GHz oraz 1GB pamięci RAM, dzięki czemu użytkownik może płynnie przeglądać strony WWW i korzystać z multimediów.

Źródło: T-Mobile

Wojtek Konopa, wyświetlono 4112 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum