Blog BazaTelefonów.pl
 

Emapa - Nowe mapy, nowe funkcje

Aplikacje, GPS 2013-10-29 14:02

Jeden z najpopularniejszych programów do optymalizacji transportu, wykorzystywany przez liczne firmy z sektora transportowego i nie tylko - Emapa Transport+ jest już dostępny w najnowszej wersji.

Dzięki aktualizacji użytkownicy zyskują przede wszystkim dostęp do najnowszych danych mapowych - z września br. Szczegółowa mapa Polski zawarta w programie to już 5526 planów miejscowości, 70 706 miejscowości oraz kompletna sieć drogowa wraz z kierunkowością ulic. Aplikacja udostępnia również szczegółowe plany wszystkich miast w Polsce oraz kompletną bazę kodów pocztowych. Program Emapa Transport+ wyposażony został w przejazdowe mapy Europy i Azji.

Nowy "Transport+" to nie tylko nowe mapy. Baza utrudnień w nowej wersji programu wzbogacona została o nową funkcjonalność. Teraz dzięki aplikacji użytkownik ma możliwość uwzględniania domyślnych nacisków na oś dla dróg w Polsce.

Emapa Transport+ to prosty w obsłudze, a zarazem wyposażony w zaawansowane funkcjonalności program do obsługi zleceń transportowych. Pozwala precyzyjnie zlokalizować punkty załadunku i rozładunku na terenie całej Polski, obliczyć koszty związane z e-mytem na polskich drogach oraz ominąć płatne odcinki dróg. Aplikacja generuje oszczędności wynikające z eliminacji nadkładanych kilometrów oraz niższego zużycia paliwa dzięki optymalizacji tras. Program zawiera bazę regionów kodowych umożliwiającą wyznaczenie trasy przejazdu posługując się jedynie kodami pocztowymi. Jest to bardzo istotna i unikalna na rynku zaleta, szczególnie dla firm transportowych, które często opierają się tylko na kodach pocztowych. Dzięki zawartym w programie restrykcjom dla transportu ciężkiego (m.in. wysokość wiaduktów, nośność dróg), program zyskuje miano aplikacji dedykowanej pojazdom ciężarowym.

Źródło: Emapa

Wojtek Konopa, wyświetlono 3774 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum