Blog BazaTelefonów.pl
 

Prestigio instaluje przeglądarki Opera dla Androida na smartfony i tablety

Aplikacje 2013-11-05 11:27

Opera Software i firma Prestigio ogłosiły, że przeglądarka Opera dla systemu Android będzie preinstalowana na wszystkich tabletach i smartfonach Prestigio dystrybuowanych w Europie, krajach Wspólnoty Niepodległych Państw, Bliskiego Wschodu i Afryki. W Europie pierwsze urządzenia z Operą pojawią się w sprzedaży pod koniec tego roku.

- Dzięki naszej współpracy z Prestigio więcej użytkowników w regionie EMEA będzie mogło cieszyć się niezawodnym i szybkim dostępem do Internetu z Operą na Androida. Umowa ta jest kolejnym ważnym krokiem w kierunku realizacji naszej strategii rozwoju, mającej na celu budowanie partnerstwa z dużymi producentami urządzeń mobilnych - powiedział Lars Boilesen, prezes Opera Software.

- Zawsze wybieramy najlepsze aplikacje i usługi dla użytkowników. Z przeglądarką Opera zainstalowaną na naszych urządzeniach mobilnych, oferujemy klientom jedno z najlepszych rozwiązań zapewniających najwyższej jakości przeglądanie zasobów sieci z poziomu urządzenia mobilnego - dodał Yuri Antoshkin , General Manager Prestigio w regionie Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki.

Opera dla systemu Android oferuje użytkownikom najłatwiejszy i najszybszy sposób przeglądania stron internetowych. Dzięki funkcji Discover, użytkownicy mogą natychmiast znaleźć najświeższe wiadomości z preferowanego regionu i kategorii. Intuicyjne skróty szybkiego wybierania stron internetowych pozwalają użytkownikom łatwo grupować i zmieniać wpisy lub zebrać je w folderach - wszystko za naciśnięciem kciuka. W przypadku powolnego połączenia lub kosztownego roamingu, funkcja Off-Road spowoduje kompresję danych oraz zmniejszenie ilości danych pobieranych podczas przeglądania Internetu na smartfonie.

Źródło: Prestigio

Wojtek Konopa, wyświetlono 3428 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum