Blog BazaTelefonów.pl
 

Nowości w salonach iSpot

Inne 2013-11-06 13:48

W rozwinięciu newsa informacje na temat nowego iPhona 5S/5C oraz nowego iPada Air - urządzenia są już dostępne w salonach iSpot.

Lekka strona mocy.Już dostępny!

Oto on. Zupełnie nowy iPad Air. Smukły. Lekki. Solidny. Trwały. To tylko niektóre przymiotniki opisujące to wyjątkowe urządzenie. Nowy iPad Air waży zaledwie 469 gramów, jest o 20% smuklejszy od klasycznego modelu, a mieści w sobie o wiele więcej: potężny, energooszczędny procesor A7; ultra wytrzymałą baterię; wyświetlacz Retina o przekątnej 9,7 cala dzięki której zdjęcia ujmują detalami, a tekst jest ostry jak przysłowiowa brzytwa. Do tego cała paleta fantastycznych aplikacji, które w jesienne wieczory zagwarantują Tobie oraz Twoim bliskim wiele niezapomnianych atrakcji. Teraz bez przeszkód możesz surfować w sieci, przeglądać pocztę, prowadzić wideorozmowy. Za mało? W ofercie AppStore znajdziesz ponad 475 000 aplikacji stworzonych specjalnie z myślą o iPadzie Air. Teraz już na pewno nie będziesz się nudził!

Doskonałym dopełnieniem iPada Air jest nakładka Smart Cover oraz etui Smart Case, które zapewnią Ci komfort użytkowania tego niesamowitego urządzenia.


I życie staje się kolorowe!

Kolor nie tylko wyraża uczucia, mówi kim jesteś i jaką masz osobowość. Mówi także jak patrzysz na życie. Od dziś już nie tylko przez różowe okulary, bo masz do dyspozycji nowego iPhone’a 5c - dostępny w pięciu wyrazistych kolorach, właśnie to czyni. Bo iPhone 5c nie jest tylko dla miłośników koloru. On jest dla tych, którzy chcą żyć kolorowo.

iPhone 5c ma to, co uczyniło z iPhone’a 5 świetny telefon: czip A6, kamera iSight 8MP, 4-calowy wyświetlacz Retina, ultraszybkie połączenia bezprzewodowe i szereg nowości, w tym iOS 7 — w nowej, poręcznej konstrukcji.

iOS 7 tworzy z iPhonem 5c jedność i to na każdym poziomie: od pięknego, barwnego interfejsu, po zupełnie nowe funkcje, które w pełni wykorzystują potencjał zaawansowanych technologii.


Chcesz zobaczyć jak wygląda postęp? Najnowsza myśl inżynieryjna? Jakie spełnia funkcje?

iPhone 5s został głęboko przemyślany i zaprojektowany z jasno wyznaczonym celem oraz wykonany z najwyższą precyzją. Dlatego nie jest po prostu kolejną technologiczną nowinką. Jest tym, co powinno się było pojawić. iPhone 5s to pierwszy 64-bitowy smartfon na świecie z systemem iOS 7, który techniczną finezją dorównuje sprzętowi, na którym działa.

iPhone 5 ustanowił pewien standard, udowadniając jak wiele fantastycznych technologii można pomieścić w tak eleganckim, smukłym i lekkim urządzeniu. iPhone5s idzie jeszcze dalej, oferujeTouch ID — czytnik linii papilarnych – idealne zabezpieczenie naszego urządzenia. Oferuje także procesor A7 o architekturze 64-bitowej i jeszcze lepszą kamerę iSight. Ultraszybki bezprzewodowy interfejs to już wisienka na torcie.

Tak piękny telefon zasługuje również na piękną oprawę. Precyzyjnie zaprojektowana kolekcja idealnie dopasowanych eui do telefonu gwarantuje maksymalną ochronę urządzenia w trakcie jego użytkowania.

Wszystkie wymienione urządzenia są już dostępne w salonach iSpot Apple Premium Reseller oraz na ispot.pl.

Źródło: iSpot

Wojtek Konopa, wyświetlono 3273 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum