Blog BazaTelefonów.pl
 

Mophie juice pack heliumdo iPhone’a 5/5Sw tęczowych barwach

Gadżety 2013-11-08 11:31

Nowa seria obudów z baterią mophie do iPhone’a 5/5S w neonowych kolorach tęczy w czasie szarości za oknem z pewnością będzie zastrzykiem energii nie tylko dla telefonu, ale także dla właściciela.

Nowe, matowo wykończone obudowy mophie juice pack helium w tęczowych kolorach gwarantują niezmiennie ochronę przed zadrapaniami, podczas upadków oraz dodatkowy zastrzyk 80 procent mocy.

Dzięki helium każdy z użytkowników iPhone’a 5/5S może cieszyć się pełną funkcjonalnością telefonu podczas długiego dnia poza domem, wycieczki czy nocnego wypadu na miasto. iPhone to przede wszystkim mobilne centrum rozrywki i kontaktów, więc nic dziwnego, że standardowa bateria urządzenia potrzebuje dodatkowego źródła mocy.

Obudowy mophie to także smukły kształt, który nie ingeruje w wygląd iPhone’a 5/5S. Instalacja obudowy nie utrudnia również dostępu do przycisków i nie powoduje zakłóceń w odbiorze i przekazywaniu dźwięków.

Litowo-polimerowa bateria mophie juice pack helium o pojemności 1500mAh to:

  • do 6 godzin więcej rozmów w technologii 3G i do 7 dodatkowych godzin korzystania z Wi-Fi,
  • do 30 godzin więcej odtwarzania muzyki,
  • do 7 godzin więcej odtwarzania materiałów wideo.

Dzięki połączeniu baterii mophie z telefonem za pośrednictwem złącza micro-USB użytkownik może jednocześnie ładować baterię telefonu i baterię mophie. Wygodny przełącznik natomiast pozwoli uruchomić dodatkowe źródło mocy, gdy tylko będzie taka potrzeba, a dyskretnie wmontowany wskaźnik LED pokaże poziom mocy mophie zarówno podczas ładowania, jak i używania baterii.
 
Obudowy mophie juice pack helium do iPhone’a 5 z serii Spectrum w kolorach: niebieskim, fioletowym, czerwonym, różowym i zielonym dostępne są na terenie całego kraju.

Cena detaliczna wynosi 279 zł.

iCorner - dział produktów konsumenckich Alstor – jest jedynym dystrybutorem produktów mophie na terenie Polski.

Źródło: iCorner.pl

Wojtek Konopa, wyświetlono 3446 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum