Blog BazaTelefonów.pl
 

MTV Mobile i T-Mobile kończą współpracę

Operatorzy 2013-11-08 13:12

Viacom International Media Networks (VIMN)i T-Mobile Polska S.A., kończą współpracę w zakresie wspólnej oferty telefonii komórkowej „MTV Mobile powered by T-Mobile”.

 

Współpraca VIMN i T-Mobile kończy się z dniem 11 listopada 2013 roku. Od tego też momentu rozpocznie się proces powiadamiania klientów o kończącej się współpracy. Korzystający z usług przedpłaconych na początku 2014 roku zostaną przeniesieni do nowej oferty T-Mobile na kartę. Klientom Mix usługi będą świadczone na dotychczasowych zasadach.

- Powodem zakończenia współpracy był brak możliwości realizacji postawionych celów. Nie oznacza to jednak końca współpracy VIMN z T-Mobile, choćby w zakresie kontentu i projektów specjalnych – mówi Marta Zajdel, mobile product manager w Viacom International Media Networks w Polsce.

- Pracujemy nad nową strategią marki kierowanej do Millenialsów, czyli konsumentów, którzy oczekują od rynku i marketerów dostosowania się do ich potrzeb  – dodaje Zajdel.

Zakończenie naszej współpracy nie wpłynie na ciągłość świadczenia usług klientom. Nie muszą się także obawiać utracenia zebranych na koncie środków, czy numeru telefonu.  Migracja do nowej taryfy odbędzie się automatycznie bez angażowania klientów, o czym każdy z nich zostanie powiadomiony. – powiedział Marian Soja, Dyrektor Departamentu Marketingu Usług Prepaid T-Mobile.

MTV Mobile wystartowało 29 marca 2012 roku z ofertą nielimitowanych smsów i dostępem do wybranych treści programowych MTV Polska.

Źródło: MTV Mobile

Wojtek Konopa, wyświetlono 3359 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum