Blog BazaTelefonów.pl
 

GSmart Simba SX1 - aktywny dual SIM

Telefony 2013-11-15 13:29

Firma Gigabyte, specjalizująca się w produkcji funkcjonalnych smartfonów o nowoczesnym wyglądzie, prezentuje model GSmart SX1 - urządzenie z 5-calowym wyświetlaczem HD IPS, dwurdzeniowym procesorem uznanej marki Qualcomm oraz trybem dual SIM dual Active, dzięki któremu można prowadzić trzykierunkową rozmowę.

Jeśli jesteś młodym i aktywnie spędzającym czas człowiekiem, model Simba SX1 z pewnością stanowi ciekawą ofertę. Multimedialna rozrywka oraz mobilne biuro w jednym urządzeniu? - teraz to możliwe. Producent zastosował bardzo przydatne rozwiązanie w postaci trybu dual SIM, dual Active, który zapewnia bezstratne przełączanie się między niezależnymi kartami telefonicznymi. Rozmawiasz ze znajomym z jednego numeru, a na drugi dzwoni na przykład kontrahent w sprawie zamówienia. Odbierasz nowe połączenie na drugiej, „biznesowej linii”, a po jego zakończeniu wracasz do przerwanej rozmowy z kolegą. Wszystko w obrębie jednego funkcjonalnego smartfona! Dzięki dwóm aktywnym kartom SIM GSmart Simba SX1 jest pierwszym na świecie smartfonem oferującym trzykierunkowe połączenie konferencyjne, bez konieczności korzystania z Wi-Fi lub specjalnych usług operatora.

Oglądanie filmów czy przeglądanie zasobów internetu na 5-calowym wyświetlaczu HD z matrycą IPS rozszerzającą kąty widzenia, sprawia prawdziwą frajdę, a wydajny procesor Qualcomm Snapdragon S4 dual core, taktowany zegarem 1.4GHz w połączeniu z systemem Android w wersji 4.2 zapewnia płynną pracę wymagających aplikacji i programów. Na uwagę zasługują także autorskie rozwiązania producenta, na przykład możliwość zresetowania urządzenia za pomocą jednego kliknięcia lub automatyczne przejście w stan czuwania, zapewniające wydłużenie czasu pracy na baterii. GSmart Simba SX1 oferuje precyzyjny aparat fotograficzny z matrycą 13MPx i mnóstwem udogodnień wpływających na jakość wykonywanych zdjęć. Funkcja HDR umożliwia wykonanie kilku ujęć tej samej sceny i ich połączenie w celu uzyskania wyrazistego zdjęcia o dużej głębi, a dotykowe ustawianie ostrości zapewni najbardziej optymalne parametry fotografii.

Smartfon Simba SX1 to również nowoczesna komunikacja. Urządzenie obsługuje mobilny transfer danych w standardzie HSPA oraz umożliwia szybką wymianę plików przez moduł Bluetooth 3.0. Na pokładzie smartfona znajdziemy także czujnik zbliżeniowy, akcelerometr, czujnik światła, frontową kamerkę 2MPx do wideo rozmów oraz 4GB wbudowanej pamięci ROM.

Smartfon oferowany jest w przedsprzedaży sieci Sferis w cenie 999 zł.

Źródło:Gigabyte

Wojtek Konopa, wyświetlono 3152 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum