Blog BazaTelefonów.pl
 

Audiobooki+ teraz na urządzeniach Samsung w sieci Plus

Inne 2013-11-22 12:11

Słuchasz czy czytasz? A może jedno i drugie? Jeżeli nie chcesz się rozstawać z książką, Audiobook+ jest rozwiązaniem właśnie dla Ciebie. Już teraz na urządzeniach Samsung w sieci Plus możesz słuchać i czytać tę samą książkę, a zakładki synchronizują się automatycznie. Tylko w Audioteka.pl.

W ramach promocji w sieci Polkomtel Plus, od 25. listopada każdy użytkownik, który kupi telefon Samsung GALAXY Core lub Samsung GALAXY S4 otrzyma od Audioteki kupon na jeden z czterech audiobooków+ do wyboru. Na liście znajdują się następujące tytuły "Policja" Jo Nesbø, "Zielone Drzwi" Katarzyny Grocholi, "Alchemik" Paulo Coelho i "Powrót z Gwiazd" Stanisława Lema. Audiobook+ jest prezentem od firmy Samsung dla klientów sieci Plus - mówi Olaf Krynicki, Rzecznik Prasowy Samsung Electronics Polska.

Jak działa usługa? Użytkownik słuchając wybranego audiobooka+ będzie mógł jednym kliknięciem przejść do tekstu rozpoczynającego się od fragmentu, w którym przerwał. Synchronizacja jest błyskawiczna i umożliwi wszystkim użytkownikom urządzeń Samsung pozostanie w świecie swoich bohaterów bez względu na formę książki.

Wymienione cztery tytuły otwierają nową kolekcję audiobooków+ w serwisie Audioteka. Do końca roku opublikowanych zostanie 30 tytułów w nowej, zsynchronizowanej formie.

Dodatkowo, dzięki właśnie uruchomionej usłudze płatności w Plus, każdy użytkownik sieci Plus może płacić za audiobooki za pomocą swojego rachunku operatorskiego. Jest to nowoczesna i wygodna forma płatności, która pozwala na błyskawiczny dostęp do atrakcyjnych audiobooków. Tym samym Audioteka stała się partnerem firmy Polkomtel, operatora sieci Plus w obszarze usług dodatkowych. Audioteka wspaniale uzupełnia usługi dodatkowe oferowane przez nas klientom – obok muzyki, ebooków i video teraz mogą cieszyć się również największym katalogiem audiobooków – na przykładzie których pokazujemy, że LTE to nie tylko zimna technologia, ale również narzędzie do korzystania z mobilnej rozrywki - stwierdza Maciej Szymański, Kierownik Zespołu Kontentu w Plusie z firmy Polkomtel S.A.

Więcej informacji na stronie www.Audioteka.pl oraz na profilu Facebook.com/Audioteka

Źródło: Samsung

Wojtek Konopa, wyświetlono 3275 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum