Blog BazaTelefonów.pl
 

CityTab Lite 8” – wybierz swój kolor tabletu Colorovo

Gadżety 2013-12-02 13:15

Colorovo, marka własna ABC Data, wprowadza na rynek nowy tablet Colorovo CityTab Lite 8”. Jest to pierwszy tablet Colorovo oferowany w dwóch wersjach kolorystycznych: białej i czarnej. Jednocześnie, po raz pierwszy przedstawiciel linii Lite został wyposażony w ośmiocalowy ekran o rozdzielczości 1024X768.

„Ekrany o przekątnej zbliżonej do 8 cali cieszą się coraz większą popularnością wśród użytkowników. To jeden z dynamiczniej rozwijających się segmentów rynku tabletów. Większa powierzchnia ekranu pozwala m.in. na bardziej naturalne przeglądanie stron internetowych przy pionowym ustawieniu tabletu. Oferuje też większy obszar roboczy do pracy z programami np. biurowymi. Jednocześnie Colorovo CityTab Lite 8”  to wciąż urządzenie bardzo mobilne, a wydajna bateria pozwala na 5 godzin pracy” – powiedział  Maciej Michalski, Business Product Manager marki Colorovo.

Dodatkowo, Colorovo CityTab Lite 8” bez obaw można włożyć do plecaka czy torebki. Ekran urządzenia został pokryty szkłem, dzięki czemu jest dużo bardziej odporny na zarysowania.

Nowy tablet Colorovo dostępny będzie w dwóch wersjach kolorystycznych: czarnej i białej.

„Tablety są urządzeniami, które każdy użytkownik może łatwo dostosować do swoich potrzeb, np. dowolnie skonfigurować funkcje i zainstalować tylko takie aplikacje, których potrzebuje. Colorovo CityTab Lite 8” daje użytkownikom jeszcze większą wolność wyboru, także pod kątem wyglądu urządzenia. Każdy użytkownik ma możliwość wyboru tabletu w jednej z dwóch wersji kolorystycznych, w zależności od własnych upodobań” – powiedział Maciej Michalski.

Tablet, zarówno w czarnej jak i białej odsłonie, prezentuje się bardzo atrakcyjnie i nowocześnie. Obudowa urządzenia wykonana została z tworzyw sztucznych. Jest matowa, więc łatwiej utrzymać ją w czystości i nie pozostają na niej ślady palców. 

Urządzenie oferuje wydajny dwurdzeniowy procesor Rockchip 3168, ARM Cortex A9, o częstotliwości taktowania 2×1.2 GHz, z podwójnym układem graficznym Mali 400. Podzespoły tabletu w połączeniu z nowoczesną wersją systemu operacyjnego Android 4.2 Jelly Bean pozwalają na bardzo wygodne użytkowanie i sprawne korzystanie z aplikacji i internetu.

Nowy tablet Colorovo to kolejna odsłona linii Lite, przeznaczonej dla użytkowników dopiero rozpoczynających swoją przygodę z elektroniką użytkową, dlatego oferowany jest w bardzo korzystnej cenie.  Sugerowana cena detaliczna to 449 złotych.

Źródło: Colorovo

Wojtek Konopa, wyświetlono 3196 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum