Blog BazaTelefonów.pl
 

Jabra Solemate Max: Śmiało podkręć dźwięk

Gadżety 2013-12-09 14:36

Zaproś znajomych i rozkręć imprezę dzięki nowemu bezprzewodowemu głośnikowi Jabra Solemate Max – z przebojowej bezprzewodowej rodziny Jabra. Z tym głośnikiem high-fidelity w stylu boom box nie musisz przejmować się kablami, czy obawiać się, że bezprzewodowe odtwarzanie odbywa się kosztem dźwięku. Przeciwnie, głośnik Jabra Solemate Max jest tak silny, że żadna z testujących go osób nie odważyła się jeszcze ustawić maksymalnej głośności.

Aby twoja impreza była jeszcze lepsza, aplikacja Jabra Sound App z funkcją Social Jukebox, da ci świetne możliwości didżejskie. Z Jabra Social Jukebox stworzysz własne playlisty i podzielisz się nimi ze znajomymi na stronach Evite czy Facebook, tak aby mogli oni zagłosować na najlepsze utwory. Teraz naprawdę będziesz mógł dogodzić wszystkim!

Tworząc aplikację Jabra Sound App współpracowaliśmy z Dolby, aby móc dodać funkcję Sound Space Expander. Dzięki niej otoczy cię muzyka z niezrównanym efektem stereo. Będziesz słyszeć wyraźnie każdy instrument i zanurzysz się w świecie niezwykle bogatych doznań dźwiękowych. Dobra muzyka nie jest po to, aby dzielić się nią tylko z kilkoma bliskimi osobami: niesamowity dźwięk głośnika Solemate Max pozwoli ci odtwarzać twoje utwory tak, aby każdy był częścią akcji.

Model Solemate Max, o nowoczesnym stalowym odcieniu, jest tak elegancki i stylowy, że będzie doskonałym dodatkiem do wystroju twojego salonu. Jabra opracowała też specjalną  dopasowaną podkładkę z miękkiej, dywanikowej tkaniny, abyś mógł zabierać swój głośnik do parku, na spotkania przy grillu, czy imprezy na dachu. Po prostu chwyć go za uchwyt i niech muzyka podąża za tobą.

Pobierz aplikację Jabra Sound App i słuchaj utworów ze swojej muzycznej biblioteki lub z YouTube ze wzmocnionym dźwiękiem Dolby®, dzięki czemu Solemate Max zamieni się w przenośne centrum rozrywki. Oglądaj filmy, graj w gry i słuchaj muzyki zarówno w domu, jak i na zewnątrz – w wielkim stylu!

Co sprawia, że model Solemate Max jest tak szczególny?

Posiada świetne rozwiązania, na przykład:

  • Dwa głośniki wysokotonowe, dwa głośniki niskotonowe, specjalnie opracowane wyjście liniowe na głośniki „bass slave” oraz technologię Dolby Sound Space Expander, co sprawi, że twoja muzyka odtwarzana bezprzewodowo będzie brzmiała tak, jak brzmieć powinna;
  • Bateria do wielokrotnego ładowania, wystarczająca na 14 godzin słuchania utworów. Odtwarzając muzykę, będziesz mógł także ładować swój telefon;
  • Odporność na zanieczyszczenia, kurz i wodę, dzięki czemu będziesz mógł zabierać głośnik w plener;
  • Najnowocześniejsze wzornictwo, które będzie prezentowało się równie dobrze w twoim salonie, jak i w ogrodzie;
  • Żadnych przewodów, łatwe łączenie par urządzeń przy zastosowaniu technologii Bluetooth lub NFC.

Głośnik Jabra Solemate Max wkrótce zostanie wprowadzony na światowe rynki w cenie 1699 zł. Aby dowiedzieć się więcej o produkcie i jego dostępności, prosimy odwiedzić stronę www.jabra.com.

Źródło: Jabra

Wojtek Konopa, wyświetlono 3784 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum