Blog BazaTelefonów.pl
 

Colorovo CityTab Vision 7” 2.1– nowy tablet dla fanów mobilnych multimediów

Gadżety 2013-12-11 11:51

Colorovo, marka własna ABC Data S.A., wprowadza na rynek nowy siedmiocalowy tablet CityTab Vision 7” 2.1.

„Nowe urządzenie Colorovo to idealne rozwiązanie dla osób szukających możliwości komfortowego oglądania zdjęć lub filmów w każdym miejscu i o każdej porze.  Dobrej klasy ekran IPS i wydajne podzespoły pozwolą na swobodne korzystanie z multimediów, a dzięki niewielkim rozmiarom  i niskiej wadze, tablet można zabrać ze sobą praktycznie wszędzie” – powiedział Maciej Michalski, Business Product Manager marki Colorovo.

Czterordzeniowy procesor Actions ATM7029 (ARM Cortex A9) o taktowaniu rdzenia 1.2 GHz, 1GB pamięci operacyjnej oraz jedna z najnowocześniejszych wersji systemu operacyjnego Android, Jelly Bean 4.2, gwarantują szybką i stabilną pracę tabletu oraz wydajne odtwarzanie multimediów, zapisanych nawet w rozdzielczości Full HD. Tablet wyposażony jest także w gniazda: kart microSD i miniHDMI, więc zdjęcia i filmy zapisane w pamięci urządzenia, czy zewnętrznej karcie pamięci, wyświetlać można na dużym monitorze, lub telewizorze.

Komfort oglądania filmów na tablecie zwiększają również stereofoniczne głośniki umieszczone z przodu obudowy.

Dodatkowo, dzięki WiFi i możliwości podłączenia zewnętrznego modemu 3G, użytkownik ma dostęp nie tylko do swojej kolekcji filmów, ale także do szerokiej bazy źródeł wideo, dostępnych w internecie.

CityTab Vision 7” 2.1 to następca bardzo dobrze przyjętego przez klientów i chwalonego w recenzjach, modelu CityTab Vision 7” 2.0 – lekkiego i mobilnego urządzenia, wyróżniającego się wydajnością w swoim przedziale cenowym.

Tablet w wersji 2.1 oferuje zupełnie nowy wygląd. Obudowa została wykonana ze stopów metali lekkich (podobnie jak w Vison 7” 2.0). Przeprojektowano ją jednak, nadając urządzeniu zupełnie nowy, elegancki i nowoczesny styl. Ergonomia była ważna na etapie projektowania nowego tabletu Colorovo. Efekt to waga, która wynosi zaledwie 260 gramów. Ponadto tablet doskonale leży w dłoni, co ogółem stanowi o wysokim komforcie użytkowania. Grubość nowego tabletu Colorovo wynosi niewiele ponad 7 milimetrów, więc spokojnie zmieści się on np. w kieszeni marynarki.

Tym, co wyróżnia nowy tablet Colorovo, jest wysokiej jakości ekran. Siedmiocalowa matryca o proporcjach 16:9 i wysokiej rozdzielczości – 1280 x 800 pikseli, wykonana została w technologii IPS. Ekran zapewnia wyraźny obraz, niezależnie od kąta patrzenia, a regulacja jasności pozwala na korzystanie z tabletu nie tylko w pomieszczeniach, ale również np. na ulicy, w autobusie, czy tramwaju. 

 „Nasz nowy tablet daje użytkownikowi pełną swobodę korzystania z multimediów. Z Colorovo CityTab Vision 7” 2.1 masz do nich dostęp wszędzie tam, gdzie chcesz – podczas podróży, przerwy w pracy, czy pomiędzy wykładami na uczelni. To zaawansowane narzędzie rozrywki, dostępne w bardzo przystępnej cenie. Sugerowana cena detaliczna tabletu to 449 złotych” – dodał Maciej Michalski.

Źródło: Colorovo

Wojtek Konopa, wyświetlono 3406 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum