Blog BazaTelefonów.pl
 

Androidowa ewolucja Listonic

Aplikacje 2013-12-11 11:57

Właśnie ukazała się odświeżona wersja aplikacji “Listonic - Wygodna lista zakupów” na telefony z Androidem. To kolejny w ewolucji Listonica etap na drodze do jeszcze wyższego standardu, który umożliwi ekspansję programu poza granice Polski.

Wszelkie zmiany prowadzą do usprawnienia korzystania z aplikacji i kładą nacisk na prostsze zarządzanie listami, łatwiejsze ich współdzielenie i bardziej efektywną komunikację między użytkownikami. Listonic konsekwentnie rozwija najbardziej cenione przez użytkowników funkcje, dzięki czemu pozostaje najlepszym programem w swojej kategorii. Twórcy aplikacji, wiodącej prym na rynku rodzimym, mają nadzieję na zdominowanie segmentu list zakupów również za granicą, zwłaszcza, że dotychczas żadna spośród oferowanych na rynku globalnym aplikacji nie osiągnęła statusu lidera.

W programie poprawiono funkcjonowanie aplikacji i wprowadzono nowy, przejrzysty design. Spośród najważniejszych udoskonaleń wymienić należy zmianę sposobu dodawania i edycji przedmiotów oraz wprowadzania cen, a także nowość - prompter podpowiadający produkty. Dodatkowo wprowadzono możliwość kasowania zakupionych przedmiotów oraz opcję sporządzania notatek do każdej z list.

Zmiany dokonane zarówno w wersji aplikacji na Androida, jak i te już wprowadzone kilka miesięcy wcześniej w wersji na iPhone, to zaledwie początek. W kolejnym etapie nastąpi aktualizacja widgetu na pulpit, odświeżenie wersji na Windows Phone oraz strony www. Gdy aplikacja przyjmie się na rynkach zachodnich, zostaną dodane do niej również funkcje dopasowane do potrzeb zagranicznych użytkowników.

Źródło: Listonic

Wojtek Konopa, wyświetlono 3637 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum