Blog BazaTelefonów.pl
 

Jabra Sound App

Aplikacje 2013-12-17 08:59

W każdej chwili możemy posłuchać muzyki o wyjątkowym brzmieniu dzięki aplikacji Jabra Sound App z technologią Dolby Digital Plus. Nowa aplikacja Jabra Sound App to znacznie lepsza głębia dźwięku i zwiększony zakres wyższych częstotliwości. Innymi słowy więcej przyjemności ze słuchania muzyki zapisanej w pamięci telefonu czy tabletu z Android lub iOS oraz w odtwarzaczu iPod.

Jabra Sound App przyda się jednak nie tylko do słuchania muzyki zgromadzonej w urządzeniach przenośnych. Najnowsza wersja Jabra Sound App została wzbogacona o streaming muzyki i filmów  z najpopularniejszego serwisu na świecie: YouTube. Teraz poprzez jedną aplikację można uzyskać dostęp do bogatszej kolekcji multimedialnej – bez potrzeby indywidualnego wyszukiwania. Co ważne, również bez konieczności przerwania odtwarzania muzyki można łatwo przeszukiwać zasoby YouTube.

Według Tomasza Pietruszki, Dyrektora ds. Sprzedaży Jabra coraz więcej osób wybiera streaming jako główne źródło muzyki. A jednym z wiodących serwisów jest YouTube: “Ostatnie raporty wykazują, że aż 64% nastolatków używa YouTube do słuchania i wyszukiwania muzyki. To najpopularniejszy serwis video streamingu na świecie: ponad 800 milionów aktywnych użytkowników miesięcznie. W całej historii serwisu aż 9 na 10 najchętniej oglądanych filmówjest związanych z muzyką. Aby zatem w pełni wykorzystać możliwości naszych słuchawek i głośnikówpolecamy użytkownikom skorzystać z bezpłatnej aplikacji, by ulubione z YouTube posłuchać w wysokiej jakości stereo.” - Tomasz Pietruszka

Zaktualizowana aplikacja Jabra Sound App wzbogacona o świetną korekcję dźwięku Dolby Digital Plus jest dostępna wyłącznie dla sprzętu stereo takiego jak: Jabra Revo Wireless, Revo oraz Voxa także mobilnych głośników Solemate.

Jak pobraćJabra Sound App i jak to działa?
Wystarczy pobrać aplikację Jabra Sound App bezpośrednio ze sklepów Google Play (system Android) czy AppStore (iOS). Do uruchomienia aplikacji niezbędny jest kod aktywacyjny, który jest dostarczany razem ze sprzętem (Jabra Revo Wireless, Revo and Vox and Solemate).

Po jednorazowej aktywacji aplikacja automatycznie wyszuka wszystkie pliki muzyczne w urządzeniu, by być gotową do odtwarzania dźwięku poddanego korekcji Dolby Digital Plus.

Źródło: Jabra

Wojtek Konopa, wyświetlono 4268 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum